Ebelin

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2018. január 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A konjac gyökér növényi rostjából áll, amely a délkelet-ázsiai régióból származik, és kiválóan alkalmas a bőr tisztítására.

JVica98

2019. augusztus 20.

Imádom 😊 kb egy éve kezdtem el ilyen szivacsokat használni, először netről rendeltem, aktívszeneset, aztán felfedeztem, hogy a dm-ekben is kapható, bár eddig csak ezzel a fajtával találkoztam.. de nagyon szeretem, nagyon szépen rendbe tette a bár száraz, de eléggé könnyen pattanásosodó, érzékeny bőrömet. Csak ajánlani tudom 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

violetti

2019. június 13.

Leárazás miatt vettem, de abszolút pozitív csalódás, jobb vele radírozni és kevesebb alapozó jut a törölközőre is így a végén

UPDATE: el nem tudom mondani, hogy mennyire hiányzik. Miatta lettem konjac szivacs függő! Mással nem is vagyok hajlandó tisztítani ezután

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Banszky

2018. november 4.

Leárazáson vettem,ennyiért megérte. Jobban tisztítja az arcom mintha csak magában használnám a lemosóim,arcradírjaim. Nem csodaszer,nélküle is meglennék de most jól jött egy kis plusz tisztítás az arcomnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

zsuzsi1015

2018. augusztus 13.

Első ilyen szivacsom. Mióta használom azóta sokkal puhább az arcom, kevesebb a mitesszerem, tehát jól dolgozik. Sajnos múltkor azt láttam az egyik dm-ben kiírva, hogy kiárusítják. Mindenesetre napi használatra egy arclemosó géllel tökéletes, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Honeyhair

2018. augusztus 12.

Kicsit erősebb dörzshatásra számítottam a dióhéj-őrlemény miatt, de aztán rájöttem, elég ez, nem kell szétkarcolni az arcomat. Végül is a normál konjac szivacsoknál erősebb, és ez a lényeg. Arctisztítót, arcradírt piszok jól feldob. Viszont sajnos, kiárusítás volt belőle a DM-ben, ami remélem, csak annyit jelent, hogy megújul, és nem azt, hogy totál eltűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

GeMaZsu

2018. május 7.

Nekem bejött ez a szivacs a habzó arclemosó felviteléhez. Kicsit úgy érzem tőle, hogy többet adok a bőröm tisztaságáért, mintha kézzel oszlatnám el a tisztító folyadékot.
Szivacs szerű, apró kis dióhéj szemcséket tartalmazó tisztító eszköz. A legjobb egy pohár vízbe beletenni 1-2 percre használat előtt, hogy megszívva magát megpuhulhasson. Célszerű használat után tiszta helyen "kilógatni", hogy ismét kiszáradhasson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.