Ebelin

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2016. november 2.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Mikrofinomságú, magas minőségű szintetikus szálakból készült kontúrecset.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lovascsajszi

2019. október 17.

A fekete csomagolásu terméket vettem meg, itt valahogy nem találtam kremmanian azt a verziót csak a minit. De tökéletes, annyira puha az ecset :) könnyű mosni és szépen viszi a port

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

noemiparducz

2017. április 24.

Az itteni vélemények alapján mertem bevállalni, az arc kontúrozásához használom, nagyon bevált, szépen fel lehet vinni vele a színt, bár én nem tudom annyira könnyen eldogozni vele, ahhoz egy másik ecsetet is igénybe szoktam venni, ezért csak 4* (de lehet, én nem vagyok elég ügyes...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

szofiaa

2017. február 5.

Mióta ezt az ecsetet megvettem még jobban szeretek kontúrozni, ugyanis igazi áldás vele dolgozni! Az első pillanattól szerelmes voltam az új ebelin termékekre, mert hihetetlen jól néznek ki és ez volt az első, amit beszereztem belőle. Mindenkinek ajánlom, szuper ecset!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Agnes3518

2016. november 15.

Főleg az orrom konurozásához vettem. Pár mozdulat és kész. Ott főleg csak az "élével" dolgozok. Arcra és állra is jó vele felvinni és eldolgozni a kontúrszínt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

fuufanni

2016. november 3.

Baromi jó ecset orr és arckontúrhoz. Krémhez és púderhez egyaránt használom, és jól tisztítható. Elég puhák a szőrei is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.