Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lasvegas7, Módosítva: 2014. július 3.

Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

55mm-es antisztatikus körkefe közepesen hosszú hajra.

A sima es fényes hajért.

lasvegas7

2014. június 25.

Nemet dm oldalon fent van: http://www.dm.de/de_homepage/ebelin_home/produkte/ebelin_produkte_hair/ebelin_produkte_hair_buersten/32200/ebelin-rundbuerste-mit-mischborsten.html
en nagyon elegedett vagyok vele,vallig erö hajam van. tenyleg fenyesebb a hajam mint eddig. hajszaritashoz kerestem körkefet,lehetöleg disznösörteset,ez nem az,de merete tökeletes volt,eleg nagy,(55mm) es ara is 1200 jo volt. Mondjuk meg a rövid hajamra meg idaig kicsit maceras hasznalni,de nem annyira. majd meg ugy is növeszteni akarom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.