Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Lujza1104, Módosítva: 2013. március 28.

Kategória:   Egyéb

100 % pamutból készült vattakorongok sminklemosáshoz, körömlakklemosóhoz. Többféle kiszerelésben kapható.

BY WISHTREND Multi Function Cotton Pads
Ár: 800 Ft + pk. , Eladó: clara12
Állapot: kipróbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel / előre utalás + foxpost, MP

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anita97

2021. január 7.

Szeretem, nem szakad el, nem gyöszölődik
Pici, utazós
az ára elég magas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Szeretem, nem szakad el, nem gyöszölődik
Pici, utazós
az ára elég magas

Banszky

2019. május 24.

Utazáshoz vettem a kis cuki,pici kiszerelést. Pont elég ennyi egy rövidebb útra,bár drágállom,mert ennyiért a nagyobbat veszem de egyszer-egyszer megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Martu0508

2019. február 10.

Meglepődve olvasom a kommenteket, mert nekem teljesen más a tapasztalatom vele. Ha èpp nem szakad el, amikor kihùzom a csomagolásbòl, akkor simán elválik ès foszlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

anneshirley

2018. szeptember 3.

Az árkategóriájában ennél jobbat még nem találtam, ezért 5 csillag. Viszonylag puha, nem dörzsöl, nem foszlik vagy szakad könnyen, és 100% pamut. Drágábban kétségtelenül van ennél jobb is, olyan, ami szinte simogatja a bőrt, de a célnak ez is tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

redrick

2018. január 14.

Strapabíró, nem foszlik és nem szöszöl, bár mindössze maszk-lemosáshoz kell alkalomadtán, semmi negatívumot nem tud nyilatkozni az ember. A 140 darabos kiszerelés került megvásárlásra, nagyon gazdaságos, praktikus csomagolás és ár-érték arányban is teljesen oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

szandra5

2017. április 29.

Ennél jobb vattakorongot nem találtok, ne is keressétek :) Évek óta csak ez... nem foszlik, masszív mégis puha. Nagyon egyben van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Vendy254

2017. február 17.

Ez az egyik legjobb vattakorong :) puha, nem bántja a bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Ez az egyik legjobb vattakorong :) puha, nem bántja a bőröm

ZiAn

2016. november 26.

Több vattakorongot próbáltam mar, de ez messze a legjobb. Nem tépődik, puha, kellemes erzés a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

Nancika

2016. augusztus 22.

Egyszerűen nem lehet mibe belekötni, teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Egyszerűen nem lehet mibe belekötni, teljesen megéri az árát.

rea3

2016. június 12.

Én is csak őt veszem már nagyon hosszú ideje. Nem fogom az előttem szólókat ismételni, teljesen igazuk van, tökéletes úgy ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.