Ebelin

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tuzgyujto, Módosítva: 2013. július 11.

Kiszerelés:   80 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Lapított végével szemhéjpúder vihető fel a szemhéjra, míg a másikkal a körömlakk és a rúzs korrekcióját végezhetjük el.

Pocok96

2018. március 3.

Puha, jó minőségű, jó ár-érték arányú. Smink illetve körömlakk igazításhoz használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

toth.anett.mica

2015. május 4.

A lapított végét néha szemfesték összemosására használtam vagy ha az alapozót valahol kicsit korrigáltam, de a 2. használatnál elkezdett erősen szöszölni. Ugyanígy tett a hegyesített része is, ha tusvonalat tökéletesítettem, a csálé kialakításáról már nem is beszélek. Mellesleg nem is annyira merev, hogy a bőrömre kenődött lakkot eltüntessem, ha ezt tetőzöm azzal, hogy milyen állapotba kerül, amikor acetont szív magába, az felbecsülhetetlen.
Egyszer megvettem, talán tavaly, egy darab a mai napig ott árválkodik, egyre kevesebbszer hagyatkoztam rá, mert nagyon felbosszantott, hogy ennyire szöszöl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Kodi

2014. november 24.

Nagyon régóta újraveszem a reggeli sminkes bakik legjobb kiigazítóját. Nézegettem a Rossmann hasonló termékét, talán olcsóbb, de azon durvábbnak tűnt a vatta. Már pedig Kodika nem törli olyannal a szemét, ami egy picit is sprőd, akkor inkább a drágább, de jobb. Jó kis termék. Pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

Csirip74

2014. augusztus 16.

Szuper ez a pálcika! Szemfesték felkenéséhez használom, tetszik, hogy normális méretű a lapított vége, jól össze tudom dolgozni a színeket a szemhéjamon. Számomra a festékekhez adott applikátorok használhatatlanok, ez remekül helytáll. A hegyes végével a szemem sarkában összegyűlt festék, korrektor, stb. szedem ki. Körömlakkozáshoz szerintem sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

bandita

2014. június 24.

Körömágybőrre kifutott lakkozás korrigálására vásároltam ezeket a pálcikákat, de szerintem a fülemben végzik majd.
A hegyes vég túl lágyra formázott ahhoz, hogy precíz munkát tudjak vele végezni ezen a területen, ráadásul szöszös.
Egyéb funkcióra, satírozásra nem próbáltam, de a manikűrhöz való alkalmatlansága eléggé meglepett, mert régebben volt már ehhez hasonló vattapálcikám, és mintha az masszívabban sodrott lett volna...talán Lilibe termék lehetett, nem tudom.
Ez mindenesetre nálam csak jóindulatú kettes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 24.

Ez mindenesetre nálam csak jóindulatú kettes

babyface

2014. április 14.

mostanában a loreal szemhéjtusom előszeretettel elkenődik ezért nem árt, ha kéznél van egy ilyen kis szuper szerkezet! :) eddig jól elvoltam a fültisztító pálcikával is, de amióta megvan csak ezt használom! a lapított résszel könnyebb korrigálni, nem kell órákon át vakarnom, arról nem is beszélve hogy kíméletesebb is. :) a vékony része pedig az alsó pillasorhoz kiváló! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Kardvirág

2014. február 12.

Nagyon praktikus. A hegyes végét használom smink és körömlakk javítására. Ezekre a buci fültisztító pálcika nem volt a legjobb. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

MissNickole

2013. december 28.

Végre egy olyan pálcika, aminek az egyik vége hegyes!!!!:) ÉLJEN! Használom smink javítására, körömlakkozásnál, ha csak a sarokban vétettem egy kis hibát ezzel törlöm le a hegyes végével, de volt már, hogy kis mennyiségű krémet a lapos végével vittem fel a szemem köré a hosszú körmeim miatt, nem tudtam volna rendesen elkenni.
Teljesen elégedett vagyok vele, részemről egy praktikus, jól használható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

svivko

2013. december 22.

Az apró smink hibák kijavítására (pl. tusfarkinca igazítás, spirálfoltok szemhéjon, túlszínezett szemöldök) használom. Ezenkívül jó barát a körömlakkozásban, ha olyan lett a körömágyunk, vagy akárhol máshol - ez pl egy buci fülpucival nem lehet kijavítani.
Jó cucc. Nem mondom, hogy csodaszer, és sajnos sokszor a hegyes vége tök csálé& bucira sikeredett,de nem bántam meg, hogy beszereztem (már ki tudja hányszor).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

grety.reich

2013. december 22.

A szemhéjpúder árnyékolására, satírozására használom. Imádom! Mindig van itthon. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.