Ebelin

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 19.

Kategória:   Ecsetek

Banszky

2018. június 16.

Pihepuha ecset,tökéletes por állagú highlighter felviteléhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Pihepuha ecset,tökéletes por állagú highlighter felviteléhez.

Janka96

2018. március 1.

Nekem tökéletes, megleptek az előző negatív vélemények. Pedig a legolcsóbb highlighterekkel használom (Lovely), és nagyon szép, nem hullik, pedig már 2 éve használom, és minden használat után kimosom. Gyönyörű fényt ad az arcomnak, és ha lefújom egy fixálóspray-vel az arcom, akkor teljesen beleolvad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

Agnes3518

2017. január 25.

Mind a négy highlighteremhez jó. Nagyon jól lehet vele építeni egy könnyű mozdulattal. Puhák a szálai, nem hullanak és a tisztítást is jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

rea3

2016. augusztus 2.

Hát ez kész vicc :D Semmire sem jó, kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Hát ez kész vicc :D Semmire sem jó, kuka

hellaprosz

2016. április 21.

Akciosan vettem a DM-ben (1200-1300Ft) és eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Puhák a szálai, bár nincsenek egyenletesen vágva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

GlamourAndStyle

2016. január 20.

Sajnos amire vettem (highlighter felviteléhez) egyáltalán nem vált be :( Nem tudom, hogy csak a highlighteremmel (MAC Soft and gentle) nem működik együtt, vagy mindegyikkel ilyen, de sajnos az a hosszútávú tapasztalatom, hogy a szintetikus ecsetek por állagú highlighterekhez nem a legjobbak. Az is igaz, hogy a Soft an gentle nem annyira finom őrlésű púder, de nekem a természetes szálú ecsetek sokkal jobban beváltak hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Kini1D

2016. január 9.

Teszi dolgát. Jól lehet vele felvinni a terméket de kicsit furcsán van vágva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

Teszi dolgát. Jól lehet vele felvinni a terméket de kicsit furcsán van vágva.

profectuscat

2015. december 23.

Kicsit gagyik a szállai. Úgy értem: a vágásuk nem pontos, és precíz, hanem kicsit gagyin van kivitelezve. Funckionalitását tekintve viszont hozza az elvártat. Szépen fel lehet vinni vele a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

CeCeDrake

2015. december 12.

Tegnap este láttam magichand véleményét és a linkelt videót. Délelőtt rohantam megvenni 😄 Klassz kis ecset, 1099 volt. Legyező ecset egyik készletemben sincs, úgy voltam vele, hogy ez hasztalan darab és mindig olyat vettem, amiben nincs benne. Hiba volt. Nagyon jó kis ecset!!! Varázsolni lehet vele! Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

magichand

2015. december 11.

Megnéztem ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=SOLoyxF5zfQ
és rohantam megvenni ezt az ecsetet. :) Nagyon jó puha, egészen kevés sminket vesz fel, így szépen építhető, rétegezhető, nem hullik a szőre, jó a fogása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Megnéztem ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=SOLoyxF5zfQ