Ebelin

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2021. február 18.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Ecsetek

3 db-os sminkszivacs szett.

• Pink: bársonyos bevonattal
  • Zöld: Éles szögben vágott
  • Márványos: klasszikus forma mintával

Lina14

2021. február 11.

Nagyon puhák, eléggé megdagadnak benedvesítésre, kényelmesen lehet velük dolgozni.
A zöld nagyon praktikus a gyors alapozófelvitelre, nagy felületet lehet vele egyszerre beteríteni
A pink érdekes textúrájú, de nem vettem észre olyan nagy különbséget mint a simával
A márványos szokványos blender

A textúra leginkább a RealTechiques narancs szivacsa, csak kissebb és más a formája
Nem vettem észre hogy sok alapozót felszippantott volna, és gyorsan lehet vele dolgozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

A márványos szokványos blender