Ebelin

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Bb.Sophie, Módosítva: 2019. augusztus 2.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Finom és kíméletes tisztítás: az Ebeiln mikroszálas arctisztító kesztyű ideális mindennapi használatra. Különlegesen finom anyagának köszönhetően kifejezetten ajánlott érzékeny bőrre. Segítségével kíméltesen távolthatod el a sminked - egyéb artisztító termékek használata nélkül. Csak nedvesítsd be lanygos vízzel és húzd végig az arcodon. Ideális formájának köszönhetően alaposan távolítja el a sminket a szemekről és az arcról és leradírozza az elhalt hámsejteket. Rendszeres használata melett a bőr simább, puhább és élettel telibb lesz.

macooka

2019. október 18.

Hát sajnos ez nincs olyan jó, mint más mikroszálas kesztyűm, amit otthon tartok, igaz, ez nem is kerül csak 500 Ft-ba. Nagyon maximum egyszer használatos, aztán lehet kimosni, olyan kicsi. Ráadásul nem éppen puha, szinte karistolja a bőröm. Egyáltalán nem szívesen használom :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

annafarkas

2019. október 18.

Nagyon szkeptikus voltam, hogy tényleg működik-e, de gondoltam 500 forintot megér. Valami fantasztikus. Simán langyos vagy hideg vízzel is leszedi makulátlanul a sminket. Kis szappanos vízzel időnként kimosva pedig nagyon sokáig használható, jól tisztítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

tara95

2019. október 8.

Nekem cuki pandás van, egyből kettőt vettem. Még a dupla lemosás után is képes leszedni maradványokat, reggelente egy kis langyos vízzel átitatva használom arctisztításra. Teljes mértékben megéri az árát, puha, kíméletes és nagyon hasznos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Kamea

2019. szeptember 11.

Az arctejes, majd az arctonikos esti lemosást követően szoktam ezzel a benedvesített kesztyűvel eltávolítani a smink, és egyéb maradványokat az arcomról. Arra nagyon bevált, mindig hoz le még valamicskét. Arra, hogy a teljes makeup-ot leszedje az arcomról, nekem nem volt megfelelő.
Antibakteriális szappannal szoktam használat után kilöttyinteni. Mivel egyből két példányt is vettem, a másik beszerzett darabbal felváltva használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Zsanita

2019. június 16.

Hát ez egy nagyon király cucc! Elsősorban azért, mert ténylegesen tisztít, 100%-ban leszed mindent, és könnyű is tisztítatni (egy kis szappan és dörzsölés, és kijön az összes smink belőle). Másodszor, mert pandásban vettem meg, és így minden este egy kis cuki panda szedi le a sminkem, ami feldobja a napomat :) ❤🐼❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Eszterke2010

2019. május 11.

Oda vagyok érte! Szerettem volna kevesebb szemetet termelni, mert a szemsminkem eltávolítására 2 vattakorongot minimum elhasználok naponta. Plusz spórolni, mert az érzékeny szememre csak a Nivea vattakorongot tudom használni egy ideje. Gondoltam kipróbálom ezt a kis kesztyűt. Nem hittem el, milyen szuper! A szempillaspirált is simán eltávolította, amit az olajos sminklemosóm alig visz le. Biztos, hogy nála maradok! Nem értem miért nem népszerűsítik jobban! Ez egy eszméletlen jó termék! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

pöttipanka

2019. április 21.

Vatta kiváltására kerestem alternatívákat mert egyrészt mindet megutáltam, másrészt borzasztó környezet szennyezőnek éreztem, hogy egy esti rutinnál akár 2- 3 darabot is elhasználok. Volt már két drágább verzióm amikor észre vettem, hogy még maradt egy flakon kétfázisú smink lemosom, de nem akartam a drágább verziókkal használni mert féltem, hogy nem tudom kimosni belőlük az olajat. Ekkor tájt említette Rita (Tündér kert) egy videójában ezt a smink eltávolító kesztyűt, úgy gondoltam 500 ft megér! Langyos vízzel ugyan nem próbáltam de a kétfázisú smink lemosóval mindent maradéktalanul eltávolít az arcomról. Nem kell félni, hogy nem elég higiénikus, nálam plusz pattanásokat semelyik változat nem okozott mosásra érdemes odafigyelni! Én kézzel mosom mert a mosógépi mosás rövidítheti az élettartalmát. Langyos marhaepe szappanos vízbe szoktam kb negyed órára beáztatni úgy, hogy a szappannal jól átdörzsölöm, majd szépen kimosom, és biztos ami biztos alapon mosás után szeretem még tíz percre ruha fertőtlenítőbe beáztatni. Jól szellőző helyre érdemes kiakasztani száradni, 500 forintot nagyon megéri egy csomó vatta vételtől megkíméljük magunkat, és a földet is. Párban érdemes venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Csipetke

2019. március 14.

Megmondom őszintén nem sokat gondoltam erről a termékről de utolsó dm-es látogatásomkor megláttam és úgy voltam vele ennyiért megpróbálom. Nem sminkelem magam túl erősen de olyankor próbáltam ki amikor alapozó is volt rajtam. Csak benedvesítettem és használtam. Hat döbbenten álltam és csak pislogtam a meglepettségtől. Tényleg leszedte a sminkem maradéktalanul. Egyenlőre könnyen tudom tisztítani. De ha úgy van csak berakom a mosógépbe. Utazni tuti fog velem. Csak ő és egy kis arctisztító és már kész az esti rutinom. Azt meg nem tudom összességében mennyit fog bírni de nem is kérdés, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

selmeczireka

2019. március 8.

Ez a termék számomra hatalmas meglepetés. Langyos vízzel nedvesítettem be és leszedett minden sminkterméket az arcomról, a szempillaspirált is. HIHETETLEN!!! Utána még használtam egy géles habzó arctisztítót, mert a több lépéses arctisztítás híve vagyok, de azt kell mondjam, hogy ez egy csodatermék. Használat után baba samponnal mostam ki, maradéktalanul hófehér lett, bár szerintem 2-3 használat után nem árt neki egy mosógépes tisztítás. Szerintem veszek is belőle még kettőt, hogy legyen itthon 3 és akkor jobban tudom váltogatni. Nagyon jó alternatívája nálam a balzsamos smink lemosónak, felváltva fogom használni őket, ahogy a kedvem diktálja. És hogy 499 Ft???? Nem is ragozom tovább, 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

typical

2019. március 1.

Vattapamacs kiiktatása miatt vettem meg, és nagyon szeretem, ajánlom. Legtöbbször micellás vízzel szoktam meglocsolni, de próbáltam már sima lanygos csapvízzel is, és úgy is működött (ha elfogy a micellás, lehet nem is veszek újat). Sokkal kíméletesebb és alaposabb pl. szempillaspirál leszdésénél, mint a vatta, és nem nehéz a tisztítása se - bár hozzáteszem, alapozót és erős szemsminket szinte sose használok, akkor valószínűleg gyakrabban kellene cserélni. Az első kb 2 hónapja van meg, kíváncsi vagyok, mikor érik meg a cserére, de biztos, hogy ennél maradok, ha arctisztításról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.