Ebelin

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Bb.Sophie, Módosítva: 2018. február 19.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Finom és kíméletes tisztítás: az Ebeiln mikroszálas arctisztító kesztyű ideális mindennapi használatra. Különlegesen finom anyagának köszönhetően kifejezetten ajánlott érzékeny bőrre. Segítségével kíméltesen távolthatod el a sminked - egyéb artisztító termékek használata nélkül. Csak nedvesítsd be lanygos vízzel és húzd végig az arcodon. Ideális formájának köszönhetően alaposan távolítja el a sminket a szemekről és az arcról és leradírozza az elhalt hámsejteket. Rendszeres használata melett a bőr simább, puhább és élettel telibb lesz.

Csipetke

2019. március 14.

Megmondom őszintén nem sokat gondoltam erről a termékről de utolsó dm-es látogatásomkor megláttam és úgy voltam vele ennyiért megpróbálom. Nem sminkelem magam túl erősen de olyankor próbáltam ki amikor alapozó is volt rajtam. Csak benedvesítettem és használtam. Hat döbbenten álltam és csak pislogtam a meglepettségtől. Tényleg leszedte a sminkem maradéktalanul. Egyenlőre könnyen tudom tisztítani. De ha úgy van csak berakom a mosógépbe. Utazni tuti fog velem. Csak ő és egy kis arctisztító és már kész az esti rutinom. Azt meg nem tudom összességében mennyit fog bírni de nem is kérdés, hogy újra fogom venni.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

selmeczireka

2019. március 8.

Ez a termék számomra hatalmas meglepetés. Langyos vízzel nedvesítettem be és leszedett minden sminkterméket az arcomról, a szempillaspirált is. HIHETETLEN!!! Utána még használtam egy géles habzó arctisztítót, mert a több lépéses arctisztítás híve vagyok, de azt kell mondjam, hogy ez egy csodatermék. Használat után baba samponnal mostam ki, maradéktalanul hófehér lett, bár szerintem 2-3 használat után nem árt neki egy mosógépes tisztítás. Szerintem veszek is belőle még kettőt, hogy legyen itthon 3 és akkor jobban tudom váltogatni. Nagyon jó alternatívája nálam a balzsamos smink lemosónak, felváltva fogom használni őket, ahogy a kedvem diktálja. És hogy 499 Ft???? Nem is ragozom tovább, 5 csillag.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

typical

2019. március 1.

Vattapamacs kiiktatása miatt vettem meg, és nagyon szeretem, ajánlom. Legtöbbször micellás vízzel szoktam meglocsolni, de próbáltam már sima lanygos csapvízzel is, és úgy is működött (ha elfogy a micellás, lehet nem is veszek újat). Sokkal kíméletesebb és alaposabb pl. szempillaspirál leszdésénél, mint a vatta, és nem nehéz a tisztítása se - bár hozzáteszem, alapozót és erős szemsminket szinte sose használok, akkor valószínűleg gyakrabban kellene cserélni. Az első kb 2 hónapja van meg, kíváncsi vagyok, mikor érik meg a cserére, de biztos, hogy ennél maradok, ha arctisztításról van szó.

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Lina14

2019. február 2.

én első sorban azért vettem mert valami mással akartam megszárítani az arcom mint a testem. nagyon jó a nedvesség felszívó képessége, és kézre is áll. arcmaszkot is szedtem már le vele, nagyon jó szolgálatot tett.

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

pjennii

2018. december 28.

Imádom, de tényleg! Nagyon sokat utazom, így mondhatni elég macerás mindig magammal hordanom a kis micellás vizemet és a vattakorongokat, így mikor megláttom a DM-ben, gondoltam 500 Ft-ért megér egy próbát. Nem fűztem hozzá túl sok reményt, mondván hogy a melegvíz biztosan nem szedi le a közepesen erős sminkemet és a sok dörzsöléstől biztosan irritált lesz a szemem, de szerencsére nem így lett! Azt nem mondom, hogy maradéktalanul eltávolítja a szennyeződéseket, ezért mindig lemosom az arcom mégegyszer a Clinique 2in1 arclemosómmal és így tökéletes eredményt kapok! Számomra tényleg nagyon praktikus és szeretem, hogy
1) pénztárcabarát
2) környezetbarát
3) bőrbarát

A mosással sem voltak eddig gondok, egy hónapja használtam napi rendszerességgel, használat után pedig antibakteriális Balea szappannal tisztítottam és szépen kiszedett belőle mindent, egészen idáig hófehér volt. A minap ezzel mostam le a kék arcmaszkomat, amivel sajnos már nem tudtunk megbírkózni, de ez legyen a legnagyobb baj. Veszek majd egy újat, 500 Ft nem pénz érte.

Hálás vagyok a megalkotójának!

pjennii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

1) pénztárcabarát
2) környezetbarát
3) bőrbarát

Hálás vagyok a megalkotójának!

cicagerinc

2018. október 21.

Nagyjából másfél hónapja használom sminklemosásra és nagyon szeretem. Sima meleg vízzel szoktam csak átitatni, és teljes mértékben leszed mindent. :) Praktikus, eléggé környezetbarát megoldás, mert nem kell sem micellás vízre költenem, sem pedig vattakorongokat venni. Mondjuk annyi a gond vele, hogy nem lehet teljes mértékben kimosni, még mosógépben sem, így lassan vennem kell egy újat.

cicagerinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

lovecreams

2018. október 8.

Hiánypótló. Nagyon puha, könnyen mosható és még sima vízzel is szépen távolítja el a sminket. Ajánlom kipróbálásra:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

tara95

2018. augusztus 10.

Ma vettem meg, a többiekkel ellentétben nem sminklemosáshoz fogom használni, hanem sima törülközőként, hogy felitassa a vizet. Szuperpuha, olcsó, könnyen beszerezhető, szépen és gyorsan felszívja a vizet. Vettem hozzá antibakteriális szappant is, nem lehet belekötni :)

Elfogyott a lemosó olajam, rákényszerültem a micellás vízre....persze hogy a nyomába se ér, de a smink nagyját két koronggal és némi bűntudattal (környezet) leszedem, majd arclemosó a kendőre és enyhén átdörzsölöm. Eszméletlen mennyi koszt szed még le, viszont az aha savas tonikom így eladom mert akármilyen gyengéd, a kettő együtt széjjel csíp. Simán ki lehet így mosni belőle mindent.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

javi

2018. július 22.

Sosem szerettem vattával lemosni a sminket, ezért már gondolkodtam azon, hogy rendelek egy ilyen kesztyűt/kis kendőt, de szerencsére előbb láttam meg az üzletben ezt. Nem olyan puha mint amire számítottam, de ez nem azt jelenti hogy durva anyagú. Nem tudom meddig lesz vállalható egy darab, mert sajnos nem tudom kimosni rendesen belőle a sminket, naponta mosom fertőtlenítő szappannal és hétvégén mosógépben van kimosva, de így is marad benne az alapozóm és szempillaspirálom színéből.
De ennyi pénzt bőven megér, hasznos dolog (és fontos, hogy kidobnivaló vattahegyet sem termelek:).

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Guppi

2018. június 28.

Wishes posztjában olvastam róla először, ès ki akartam próbálni.
Sminklemosóval (kètfázisú vagy tej) vagy micellás vízzel használom. Szèpen leszedi a sminket, gyengèden, egyáltalán nem kell dörzsölnöm. Eleinte lustaságból sima kèzmosó szappannal mostam ki minden használat után, de ettől bebüdösödött, úgyhogy most antibakterislális szappannal mosom ki, így rendben van.
Amióta ezt használom feleannyi vattakorongot fogyasztok.
Már vettem is belőle mèg egyet, hogy legyen tartalèk. :D

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Wishes posztjában olvastam róla először, ès ki akartam próbálni.
Amióta ezt használom feleannyi vattakorongot fogyasztok.
Már vettem is belőle mèg egyet, hogy legyen tartalèk. :D