Ebelin

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2021. február 1.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

"Kétféle oldala teljeskörű arctisztítást tesz lehetővé. A rövid szálú, fehér oldallal könnyedén és maradéktalanul eltávolíthatjuk a sminket, míg a hosszabb szálakat tartalmazó, színes oldal a pórusok mélyéig tisztítja az arcbőrt. A sminklemosó korongok moshatóak, így többször használhatóak."

Lina14

2021. február 11.

Én azért vettem, hogy csökkentsem a vattakorong használatomat, és egy kicsit kevesebb termméket pazaroljak
Összességében teljesen vállalható, az alapot sminklemosó nélkül leszedi, elég csak bevizezni, a szempillaspirálhoz és a folyékony rúzsokhoz már érdemes egy kicsi micivizzel dolgozni, én szeretem rétegezni a spirált, így azzal kicsit küzd, de meg lehet vele oldani.
A tisztítása kicsit már körülményesebb, és elő szoktam mosni a kagylóban egy kis vanish oxival, aztán mosógépben mosom, így elég tiszta lesz, de kifejezetten a piros vagy sötét rúzsok megfestik. Eddig 3 mosás után tudom mondani, hogy veszített a puhaságából és már nem lesz fehér, de ez ugye függ az én sminkjeimtől is.
Érdemes minden használat után mosni, így én 1-1 oldalt használok el egyszerre, így egy héten egyszer szoktam kimosni őket( 2 csomagot vettem, így van 4 db). Kevesebbel már nagyon sok mosásba kerülne.
Összességében nem volt rossz vétel, mert minden nap így megspórolok 2 vattakorongot, ami hosszútávon már jelentős szeméz lenne. De a müllerben kapható Faceez nevezetű FaceHalo koppintást én jobban szeretem

Update: mivel nincs belső "tömése" vagy szivacsa, egyre inkább elvesztette azt a kis tartását, ami volt, alig tart meg vizet, egyre nehezebb vele sminket leszedni, és egyre nehezebb ügyesen kimosni, akármilyen tisztítószert használok hozzá, kicsit büdi marad, pedig szárítón is szárítottam hogy jól átjárja a levegő
Nem hiszem, hogy sminklemosásra fogom használni, inkább toner vagy esszemcia felvitelére fogom, talán arra alkalmasabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.