Ebelin

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. november 28.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

A bükkfából, vegyes sörtékkel készült hajkefe fényessé és ápolttá teszi a hajat. Vaddisznó- és műanyag szálú sörtékkel kíméletesen fésüli a hajat, miközben ápolt, selymes és fényes kinézetet biztosít neki. Valamennyi hajtípusra, félhosszú vagy hosszú hajhoz alkalmas.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 16.

nagyon puha,selymes volt a hajam tőle,nem is húzta,nagyon szép fényes lett.viszont hosszabb távon úgy vettem észre hogy nagyon törik tőle.és nagyon nehéz a tisztítása a kicsi sörték miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 16.

holdmacska

2020. október 26.

Másik márkától volt hasonló hajkefém, gondoltam, mi lehet a különbség?! Annyi, hogy erről egy hónap használat után a műanyag sörtéknek levált a feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

wildrose

2020. március 24.

Szuper hajkefe, nem húzza és tépi a hajat, és bár körülményesebb tisztítani, mint egy műanyagot, de ezzel együtt is abszolút jó vásár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 24.

wd1102

2020. január 28.

Kifejezetten antisztatikus kefét kerestem, ezért esett erre a termékre a választásom - merthogy a leírásában pontosan ez a szó szerepel. Csakhogy a vékony szálú hajam azonnal száll tőle. Gondoltam, a műanyag tüskék okozzák a problémát, ezért egyesével kivagdostam őket. Ennek ellenére a hajamat ugyanúgy feltölti már 1 húzás is. Ennyit az antisztatikus vaddisznósörtéről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.