Ebelin

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2022. január 11.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lulimuli

2021. december 7.

Poénból vettem meg , de teljesen szépen letisztítja az arcom. Ráadásul könnyű és pihe- puha. Használata után felpezsdül a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 7.

kamillaanemeth

2021. szeptember 7.

tökeletes kelleke a napi arctisztitasnak, ennyi penzert meg ajandek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

tökeletes kelleke a napi arctisztitasnak, ennyi penzert meg ajandek.

viragocskaa

2021. augusztus 27.

Enyhén radíroz, egyébként meg segít minél alaposabban megtisztítani a bőröm esténként. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Nindzsuuu

2020. július 7.

Nagyon szeretem, naponta szoktam használni, az arcom szereti. Kellemesen masszíroz és egy jól megválasztott arctisztítóval tökéletes párosítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Hathor14

2020. április 28.

Ugyanilyet rendeltem aliexpressről kb 150 ft-ért, annak a hátulján van egy kis tappancsszerű nyúlvány, amit két ujj közé fogva tökéletesen meg lehet fogni és úgy arcot tisztítani. Én minden nap használom, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Enci33

2019. június 10.

Eddig 4 alkalommal használtam, meg vagyok elégedve vele! Gyengéden tisztítja az érzékeny bőröm és nem pirosodik ki használat után, remélem így is marad:) Nagyon megérte az árát, könnyen tisztítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Pearl30

2019. május 18.

Hatékonyan, gyorsan tisztít. Heti egy-két alkalommal használom, arctisztítóként, és krémek bemasszírozására is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

mrekaa001

2019. március 6.

Arctisztításra teljesen jó, szépen leszedi a sminket, de nálam pattanásokat nem előzi meg, illetve nem tapasztalom, hogy kevesebb miteszerem lenne. Ettől függetlenül nagyon puha lesz az arcom utána és sokkal jobban szívja be a krémeket a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

mandyy

2019. február 15.

Én a Tigerben találtam egy ugyanilyet még ősz végén. A foreora sajnáltam a pénzt, és nagyon örültem amikor ez szembejött ráadásul ilyen olcsón. Heti 1-2x használom, többször még nem mertem, mert azért mégis csak fizikai dörzsölés útján működik. Bioderma habzógéllel használom, szerintem szebb a bőröm azóta. Az egyetlen negatívum, hogy nehéz megfogni, vizesen pedig nagyon csúszik, de ennyi pénzért megbocsáltom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

szilvia.bano

2019. február 10.

Ecsettisztításra vettem meg, és erre a célra megfelelő volt, míg nem találtam jobbat. Ez meg a Claire's-ben kapható arcmasszás korong (lletve szerintem már a Tigerben is lehet kapni hasonlót) volt az összes alternatíva. Amióta megjelent a For Your Beauty ecsettisztító eszköz, állandóan azt használom. Ecsettisztításra nem volt rossz, míg nem volt más, de nem értékelem túl. Arcra nem próbáltam, de arra is talán jobb a másik fajta, mert nagyobb, hosszabbak a tüskéi és könnyebb is megfogni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.