Ebelin

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

mrekaa001

2019. március 6.

Arctisztításra teljesen jó, szépen leszedi a sminket, de nálam pattanásokat nem előzi meg, illetve nem tapasztalom, hogy kevesebb miteszerem lenne. Ettől függetlenül nagyon puha lesz az arcom utána és sokkal jobban szívja be a krémeket a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

mandyy

2019. február 15.

Én a Tigerben találtam egy ugyanilyet még ősz végén. A foreora sajnáltam a pénzt, és nagyon örültem amikor ez szembejött ráadásul ilyen olcsón. Heti 1-2x használom, többször még nem mertem, mert azért mégis csak fizikai dörzsölés útján működik. Bioderma habzógéllel használom, szerintem szebb a bőröm azóta. Az egyetlen negatívum, hogy nehéz megfogni, vizesen pedig nagyon csúszik, de ennyi pénzért megbocsáltom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

szilvia.bano

2019. február 10.

Ecsettisztításra vettem meg, és erre a célra megfelelő volt, míg nem találtam jobbat. Ez meg a Claire's-ben kapható arcmasszás korong (lletve szerintem már a Tigerben is lehet kapni hasonlót) volt az összes alternatíva. Amióta megjelent a For Your Beauty ecsettisztító eszköz, állandóan azt használom. Ecsettisztításra nem volt rossz, míg nem volt más, de nem értékelem túl. Arcra nem próbáltam, de arra is talán jobb a másik fajta, mert nagyobb, hosszabbak a tüskéi és könnyebb is megfogni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

TapiGitta

2019. február 4.

Én egy régebbi, csepp formájú kiadását vettem meg még évekkel ezelőtt. Minden nap 2-3 alkalommal használom manna ében szappan kombóval:D
Ez a termék felér egy bőrradírral is akár (leglalábbis én nem használok már), ébredés után kellemesen "felébreszti" az arcbőröm:D Nekem kettő is van belőle, hogy utazások alkalmával még véletlenül se felejtsem otthon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

lovecreams

2019. február 1.

Én ecsetmosásra vettem, gyorsan és alaposan tisztít. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Én ecsetmosásra vettem, gyorsan és alaposan tisztít. Tökéletes.

Rekazs

2018. december 9.

Tegnap bukkantam rá a dm-ben. Nem néztem kommenteket így foggalmam sem volt mire vállalkozom. Szerettem volna egy foreo-t de annyi pénzt nem adok ki egy kütyüért. Nagyon kíváncsivá tett hogy mit fog nekem nyújtani ez a kis “szépítő eszköz” és már nem csalódtam benne. Gél állagú lemosóval használom a sminktől megtisztított arcomra, érzem, hogy sokkal tisztább már az első használat után az arcom és puhább illetve megindul benne az élet (mármint jó értelemben). Tetszik benne az is, hogy kicsi könnyen tisztítható és könnyen magammal tudom vinni. Ennyi pénzért szerintem szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

saraanna

2018. december 4.

Rendeltem egy ilyesmit aliexpreszről, ami rezeg is. A foreo feltalálta a kályhacsövön a lyukat :) ugyanis egy lágy szilikonkefével arcot tisztítani nagyszerű, a rezgés nélkül is, nagyon puha utána az arc, szépen tisztán tartja, nagyszerű vétel volt. Szerintem ez és hasonló tökéletes választás, jobb sokkal, mintha a kezünkkel kennénk csak az arclemosót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. november 1.

Amióta ezt használom, megszűntek az orrom melletti területen a pici mitteszerek, pattanások. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 1.

zorica85

2018. október 13.

A zöldet vettem meg, jópofa. Géles arclemosóval együtt használom, olyan utána az arcom mintha radíroztam volna. Nekem folyton leesik egy idő után, ha felcuppantom valahova, de ez nem von le az értékeléséből. Kézreáll, remekül masszíroz, felpezsdíti az arcbőr vérkeringését és én úgy látom, hogy segít a mitesszerek tisztításában. Ennyi pénzért, pláne hogy hosszú időre veszi az ember nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Timi2424

2018. október 9.

Imádom! Kézre áll, finom puha, kíméletesen tisztít, egy géles arclemosóval tökéletes párosítás, a kis rácuppanós koronggal rajta simán lehet a tükrön, csempén tartani. És az ára, verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.