Ebelin

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2013. július 10.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Az enyém nem így néz ki, az alapozó ecset laposabb és keskenyebb. Nagyon szeretem. Kellett egy kis idő, amíg rájöttem, hogyan nem csíkoz az alapozós fele. Épp a napokban tisztítottam, és egy szál sem jött ki belőle. Ugyanolyan szép és tömött, mint új korában, pedig nem mai darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

hetesiedit

2019. július 11.

Nálam még bírja a strapát, pedig ezen kívül nem is nagyon használok mást. Nagyon jó ecset. Puha, kellemes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

hahika

2018. október 29.

Imádtam ezt az ecsetet. Szépen el lehet vele oszlatni az alapozót, nekem sose csíkozott. Praktikus, hogy van egy púderező része is. Viszont 4-5 tisztitásnál nem bírt többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

henifekete

2018. május 25.

Az alapozó részét megutátam, nem volt olyan alapozó, ami nem csíkozódott volna, de a púder részét mindennap használom, szeretem, de így is csak 3 csillag :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

SVivi

2018. február 1.

Szeretem mind a két végét használni, azonban az alapozóecsetnél a ragasztás elengedett egész hamar és először lötyögött majd pár napja le is vált teljesen. Persze lehet vele így is dolgozni, de elég kellemetlen, hogy ennyire "gagyi" az összeszerelése. Emiatt csak 3 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

ReiraShiver

2018. január 6.

Én mindig csak a púder részét használom, de nagyon szeretem. szépen teszi a dolgát, nem nehéz vele dolgozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

lidocain

2017. április 21.

Alapvetően szeretem, az alapozó részét sokkal jobban kihasználom, mint a púdert. Praktikusnak tűnt ez a két fejű megoldás, de nekem a gyakorlatban annyira nem vált be. Pihe-puha, jó vele dolgozni (bár nagy összehasonlítási alapom nincs), az enyém rendszeres mosás mellett sem hullajtja a szálait.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

SzandrASD

2016. december 11.

Nem rossz,nem rossz,de nem is az igazi. Szerintem lehet picit én vagyok ügyetlen vagy rosszul választottam az alapozóm eldolgozásához kelléket..Nem tudom,de az biztos,hogy csíkoz. Szivaccsal sokkal szebben eltudom dolgozni. :/ Mondjuk tény,h. nekem nem is az a nagyon folyékony alapozóm,hanem ink. krémesem van. Lehet ez is közre játszik. Púderes végéről nem tudok nyilatkozni,mert azt nem használom.

U.I: Ugyanitt 1x kipróbált, tiszta ecset eladó.. :D :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

U.I: Ugyanitt 1x kipróbált, tiszta ecset eladó.. :D :D

bianka093

2016. november 7.

A púderecset részét használom minden nap. nagyon szeretem. a másik felét csak ritkábban, de nekem az is be vállt. sajnos a ragasztás fellazult, ezért le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Rebeka99

2016. július 21.

A púderezős felét nagyon szereti az arcom mert finom puha, az alapozós része viszont nagyon durván engedi magából a szőröket. A táskámba szántam ezt a 2in1-ben ecsetet, de az alapozós része nekem lehetne kicsit keményebb ráadásul így még csíkoz is rendesen, úgy hogy az alapozós részével csak kontúrozni szoktam, már ameddig még lesz benne szőröcske.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.