Ebelin

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: timeej, Módosítva: 2014. december 30.

Kategória:   Szépítő eszközök

Professzionális hajsimító kefe, amely segít a hajat egyenesre és simára szárítani. A kiváló minőségű kerámia bevonat elraktározza a hőt és kíméletesen adja le a hajnak, a vaddisznósörték pedig selymes csillogást kölcsönöznek a tincseknek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Villango

2017. január 28.

Áprilisban még 2 centis hajam volt, viszont most már az állcsontom fölé ér.
Mivel a hajam nagyon nehéz eset (frizzy - kb mint a gyökérkefe), régen sokat vasaltam, harcoltam vele.
Most ott tartok hogy vasalni nem akarom, és hullámosan tetszik is, de szárításkor nagy bűvészedést kell végrehajtanom.....viszont hajformázókat (hab, zselé) nem használok, mert szeretem a hajam selymes tapintását, azok használatakor pedig nem érzem, szilikonos cuccokat meg nem használok.

Megláttam eme eszközt, gondoltam beruházok rá, mert itthon van már 2 vaddisznósörte kefém, és hiszek jótékony hatásukban.
Na mármost ha ezzel csak fésülködünk, akkor máris értelmet nyer a vaddisznósörte, amire sokan panaszkodnak, hogy csak egy vékony hajsávot lehet vele átfésülni. na ezzel nem. :) Ezzel simán akár többet is, mert elég nagy ahhoz hogy átfogja őket, a tincseket szépen.

Előnyei számomra
-maga a sörte természetessége
-tényleg simítja a hajat, tapintásra selymes, és nagyon nagyon fényes

Hátrányai nálam
-túl rövid hozzá a hajam

Összességében nagyon jó, mert az előnyök sokkal fontosabbak a hátrányánál, kis türelem, és használhatom rendesen a hosszabb hajamnál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Áprilisban még 2 centis hajam volt, viszont most már az állcsontom fölé ér.

Előnyei számomra
-maga a sörte természetessége
-tényleg simítja a hajat, tapintásra selymes, és nagyon nagyon fényes

Hátrányai nálam
-túl rövid hozzá a hajam

magnes

2016. január 18.

Szerintem szuper. Nekem vállon túl ér a hajam és klasszul kisímítja a kunkorokat. Az ára nagyon jó! Könnyű használni, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 18.

timeej

2014. december 30.

Nemrég vettem, Dm-ben 3000 ft volt. Régóta akartam egy ilyet, de csak drágább változatokról hallottam, annyit meg nem akartam száni rá- picit ezt is sokallottam, de mivel vaddisznó sörtés így gondoltam hátha jó lesz. Jól lehet vele simítani, bár a hajam vége így is kunkorodik, de azon sokszor még a vasaló sem segít... Egy baj van csak vele, a sörték már az első használat után szétálltak, pedig igyekeztem óvatosan bánni vele. Ennek ellenére nem potyogott ki belőle. Nekem még csak vállig ér a hajam, de szerintem hosszabb hajnál jobban teljesítene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.