Ebelin

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Lapos kabuki ecset puha természetes szőrrel.

random

2018. december 3.

rosszabbra számítottam... és kellemeset csalódtam. kicsi, kompakt ecset, én a táskámban tartom újrapúderezésre (és erősebb kontúrt vagy highlightot feltenni, ha a munkahelyi sminket estivé akarom alakítani) nekem a szőre sem hullot az első mosás után, akkor is csak egy-két szál. kicsit óvatosan kell használni, mert ha erősebben rányomom a bőrömre, kéépes leszedni vagy megcsíkozni az alatta lévő alapozót, de ésszel használva jó kis társ tud lenni. féláron jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

edi68

2017. július 30.

nagyon finom a szőre, de valami penetráns illata van nedvesen. mintha valami állatszag lenne :o ...és nedvesen rémesen hullik a szőre. ...és szárazon is. kuka. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 30.