Ebelin

Ár:   €5.95   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   €5.95
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Ideális highlighterhez vagy kontúrozáshoz. Finom, természetes szőrből készült.

Lina14

2020. június 30.

En puderezeshez is hasznalom a szemem alatt, illetve highlightnak is, mindkettove alkalmas. Nem tul tomott, nem is vesz fel olyan sok pudert. Kicsit kevesbe puha, de nem karcolja az arcot. Eddig nekem kiicsit jobban hullik, mint a tobbi, de egesz rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

BMLuca

2020. április 27.

Nagyon bevált highlighter-ecset, én már rengetegszer kimostam, és abszolút semmi baja, egy szörszál se hullott ki belöle.
Szuperül viszi fel a por állagú termékeket, precízen lehet vele dolgozni, szép igényes kialakítású, az ára pedig nagyon kedvezö.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

orsiberta

2018. február 15.

Első mosás után karcolta az arcomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Első mosás után karcolta az arcomat.

Amadea

2017. december 12.

Szépen felveszi a festéket, de elég sprőd a szőre és egy mosás után úgy néz ki, mint egy borzas fejű kisgyerek. Az enyém csak pár szálat hullajtott el. A külseje szép, igényes, de összességében nem szeretem használni.
Update (2017.12.12): Brr, ebből kuka lesz. Teljesen elvesztette a formáját, hiába veszi fel a terméket, nem lehet szépen elhelyezni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

florcsiii

2017. szeptember 28.

Azért vettem, mert a Sleek egyik highlighteréhez egy használhatatlan ecsetet adtak. A dizájnja nekem nagyon tetszik, az ecsettel nagyon könnyű dolgozni, épphogy hozzáérintem a palettához és pont elegendő port felvesz, hogy ne legyek diszkógömb. Egyelőre még nem tapasztalok szőrhullást. Az árát szerintem maximálisan megérte (2000 forint).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Ocainin

2017. augusztus 2.

Karácsonyra kaptam barátomtól az ecsetet és én meg vagyok elégedve vele. A szőre ici-picit hullik, viszont puha és szépen felveszi a por alapú highlighter-emet. A design-ja nekem tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

NovakneViki

2017. június 13.

2017. február 27.: Még a karácsonyi időszak után vettem meg a kollekció szemre való ecsetét és az alapozó ecsetét, mivel mindkettővel nagyon elégedett voltam, ezért beruháztam erre is, nagyon tetszik benne, hogy pici a feje, így vékony vonalat lehet vele kialakítani, az ecset remekül felveszi a festéket, egyszer még az egyik palettámba kiporolódott festéket is sikerült felszednem vele, és remekül le is adja. Külsőleg is nagyon igényes.

Update: Nagy pofáraesés lett az ecsetből, mert igen nagyon jól működik addig, amíg az ember ki nem mossa. Első mosás után szanaszét álltak a szálai, teljesen elveszítette a szép csepp formáját, ez még nem is zavart volna, mert gondoltam valamilyen módszerrel majd megoldom, de a második mosás után apró darabokban letörnek és hullanak az egyes szálak, azóta bármihez hozzáérintem az teli lesz apró sörtetöredékkel. kifejezetten rossz látvány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Tofi96

2017. március 20.

highlighterhez számomra a legideálisabb ecset :) ez mellett fantasztikusan szép a kivitelezése, nekem nagyon tetszik. :) a díszdoboza miatt ajándéknak is tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

brigcsu

2017. március 14.

Highlighter felvitelére van egy jobb ecsetem, ezért inkább kontúrozásra használom, arra nagyon jól bevált! Nagyon szépen lehet vele dolgozni, pontosan feltudom vinni vele a kontúrt, nem szúr, de sajnos minimális szőrhullást észrevettem nála, de ettől függetlenül jár az 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

zdiana

2017. március 6.

Nagyon jó a fogása, a szőre nem szúr, viszont enyhén hullik. Szuper a kialakítása és a minősége, szépen lehet dolgozni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.