Ebelin

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. április 18.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Tömött szintetikus ecset az arc kontúrjainak kihangsúlyozásához. Folyékony és púderes termékekhez is ideális.

pcsengi99

2019. március 15.

Lehet a konturral van baj de se felvinni se eldolgozni nem birom vele. Csillagot a puhasagara kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

MargitSchwarz

2018. augusztus 21.

Szeretem, mert elég tömött, de mégsem túl kemény. Mindig ezzel viszem fel a kontúrt, eldolgozni meg az Ebelin kabukival szoktam. Én pirosítóhoz is használom, jól működik azzal is. Szőrét nem hullajtja, pedig napi használatban van. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Banszky

2018. június 16.

Számomra tökéletes ecset a stick alapú arckontúrom felviteléhez. Felviszem az arcomra és ezzel szépen és gyorsan eldolgozom. Pihepuha és nem hullik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

detti23

2018. március 1.

Tényleg nagyon tömött és puha ecset. A terméket szépen felviszi, de eldolgozni már másik ecsettel kell, mert az ezzel nem működik. Az enyém kicsit hullik sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

tinyblackpaw

2018. február 17.

Az első kontúrecsetem. Nagyon tömött, puha sörtéjű, szépen lehet felvinni mind a folyékony mind pedig a por állagú kontúr termékeket. Viszont a tömöttségének köszönhetően szükséges kiegészíteni egy másik ecsettel, hogy ne legyenek olyan élesek a kontúr vonalak. Én erre egy pirosító ecsetet szoktam használni. A sörték nem hullanak, nagyon szép munkát lehet vele végezni, idáig teljesen meg vagyok elégedve vele. Egyedül a mosásnál kell ügyelni, hogy óvatosan mossuk és lehetőleg ne nagyon "kócoljuk" össze, hogy száradáskor ne lógjanak szét itt-ott a szálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.