Ebelin

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. január 27.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Természetes finish maszkhatás nélkül. A finom, hosszabb szintetikus szőrszálak ideálisan veszik fel a folyékony vagy krémes állagú alapozót. A sűrű, rövidebb natúr szőrszálak kiválóan alkalmasak satírozásra.

Simonee

2017. február 10.

Nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, ráadásul puha, tehát kellemes érzés a bőrnek. Szóval kiváló ecset lenne, ha nem hullana belőle néhány szőrszál minden egyes alapozáskor...ez viszont zavaró, ezért csak három csillag jár neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 10.

NovakneViki

2017. január 19.

Még karácsony előtt láttam, hogy megjelent az ebelin make up artist kollekciója. Az ecsetek fekete kiszerelésén át a fekete arany csomagolásig azonnal megtetszett a kollekció összes tagja. Karácsony után beszereztem a kétvégű szemhéj ecsetet, de a kollekció többi tagja elfogyott a mi üzletünkben. Azóta amikor a dm-ben jártam megnéztem, hogy újra kapható e? Emlékeim szerint karácsony előtt még 4000 Ft. volt ez az alapozó ecset, így amikor megláttam, hogy 2400 Ft. és még kapható is azonnal lecsaptam rá.
Alapozáshoz eddig a KAP-os alapozó ecsetet használtam, de mivel az sokkal tömörebb, ezért nem olyan könnyű kimosni belőle a folyékony alapozót.
Első használatkor nagyon megtetszett, hogy a hosszabb szálak miatt kevesebb alapozót vesz fel az ecset viszont a rövidebb szálakkal ugyanolyan jól el lehet dolgozni. Így most a mindennapi nappali sminkemnél ezt az ecsetet használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.