Ebelin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 19.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

yukari99

2019. október 10.

Nagyon jó kis ecset, az ára se rossz. Jó sok szőröcske van benne, én elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

Lina14

2019. augusztus 24.

Puha, szépen satíroz, nem szúr és nem is hullik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Puha, szépen satíroz, nem szúr és nem is hullik.

HChristelle

2019. július 19.

Sosem csalódtam az Ebelin ecsetekben. Általában puhák és egyszerű velük dolgozni és még sok mosás után is egyben maradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Bee028

2019. június 18.

Nekem egy picikét szét áll, de teljesen jól használható. Egy picit nagy a feje számomra, de összemosni a színeket tökéletes, ha intenzívebb színt akarok akkor másik ecsethez nyúlok a szemhéjam külső részén például, de egyébként kifejezetten szeretem, ár-érték arányban kiváló, semmi panaszom nincs rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

2019. június 7.

Nem volt még high end ecsetem,csak ez.Elégedett vagyok vele,viszont önmagában nem elég precíz a vastag fejrésze miatt,így levonok egy csillagot.
Update: A feje túl vastag volt,ezért nem voltam teljesen elégedett.Picit körbenyírtam és így már tökéletesen működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

bebiii

2019. április 2.

Jó régóta megvan ez az ecset. Könnyű vele dolgozni, nem hullik, semmi panaszom nincs rá. Remek ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

jazsa

2019. március 26.

Jól satíroz és a mosást is jól bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Jól satíroz és a mosást is jól bírja.

Amadea

2019. február 16.

Komolyan mondom, hogy ez a legkedvesebb mélyítővonalhoz használt ecsetem, múlt héten vettem belőle még egyet, mert állandóan csontig van fosztva az Ebelin állvány, jobb betárazni, ha az ember lánya lát belőle kósza példányt. Ha nagyon cidrizek egy sötét vagy kényes színtől, mindig őt veszem elő, garantáltan szép lesz az eredmény, hála a kis csúcsos fejének.
Puha, nem hullik a szőre, és nagyon jó árban van.
Kórosan ecsetmániás vagyok, de egy bizonyos összeg felett sajnálok rá pénzt kiadni (Chanelt, Hourglasst stb. nem vennék), ezért sportszerűen kutatom a jó ár-érték arányú darabokat. Az Ebelin fehér-fekete szőrű darabjai ilyenek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Puha, nem hullik a szőre, és nagyon jó árban van.

wnikol

2018. november 27.

Nagyon-nagyon szeretem, egyik kedvenc ecsetem. Puha, nem hullik, mosás után sem megy tönkre. Lassan egy éve használom, de ha egyszer tönkre megy akkor újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

FrostJaina

2018. május 7.

Hirtelen felindulásból vettem meg, mert már elegem volt a gagyi brushart ecseteimbol, nem vártam sokat ettől se lévén, hogy 1000 ft, de kulturáltan fel lehet vele vinni a cuccost, jól satiroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.