Ebelin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 19.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

jazsa

2019. március 26.

Jól satíroz és a mosást is jól bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Jól satíroz és a mosást is jól bírja.

Amadea

2019. február 16.

Komolyan mondom, hogy ez a legkedvesebb mélyítővonalhoz használt ecsetem, múlt héten vettem belőle még egyet, mert állandóan csontig van fosztva az Ebelin állvány, jobb betárazni, ha az ember lánya lát belőle kósza példányt. Ha nagyon cidrizek egy sötét vagy kényes színtől, mindig őt veszem elő, garantáltan szép lesz az eredmény, hála a kis csúcsos fejének.
Puha, nem hullik a szőre, és nagyon jó árban van.
Kórosan ecsetmániás vagyok, de egy bizonyos összeg felett sajnálok rá pénzt kiadni (Chanelt, Hourglasst stb. nem vennék), ezért sportszerűen kutatom a jó ár-érték arányú darabokat. Az Ebelin fehér-fekete szőrű darabjai ilyenek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Puha, nem hullik a szőre, és nagyon jó árban van.

wnikol

2018. november 27.

Nagyon-nagyon szeretem, egyik kedvenc ecsetem. Puha, nem hullik, mosás után sem megy tönkre. Lassan egy éve használom, de ha egyszer tönkre megy akkor újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

FrostJaina

2018. május 7.

Hirtelen felindulásból vettem meg, mert már elegem volt a gagyi brushart ecseteimbol, nem vártam sokat ettől se lévén, hogy 1000 ft, de kulturáltan fel lehet vele vinni a cuccost, jól satiroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

kocosfox

2018. április 25.

Első blending ecsetem. Puha, tartós, szépen lehet vele dolgozni és az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Lili2109

2018. március 13.

Nagyon jó minőségű ecset, jó puha, könnyű elsatírozni vele a szemhéjpúdert és még olcsó is. :)

Update: nem tudom miért, de az utóbbi időben kicsit karcolja a szemhéjamat :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Update: nem tudom miért, de az utóbbi időben kicsit karcolja a szemhéjamat :(

Blackxentric

2018. március 1.

Mostanában egyre többet használom. Remekül el tudom vele satírozni a színeket. Jól bírja a mosást is, nem hullik vagy deformálódik a szőre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Janka96

2018. március 1.

Nagyon szépen elsatírozza a sminket, semmilyen problémám nem volt vele soha, még jobb is, mint némelyik drágább ecsetem. A tisztítást is jól bírja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 1.

csikosribizli

2018. február 8.

Nagyon szeretem, már évek óta használom és rendületlenül bírják a sörték is a strapát. Mivel nem találtam éppen megfelelő ecsetet a szem alatti korrektor fixálására, kipróbáltam ezt és azóta is működik ezen a területen is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Misa

2017. december 20.

Teljesen jó blending ecset, talán egy picit lehetne tömöttebb. De egyébként jól bírja a strapát, nem hullik a szőre többszöri mosás után sem, könnyű kimosni, a nyele is rendesen össze van szerelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.