Ebelin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 19.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Silvy97

2017. szeptember 27.

Szuper, már 1 éve bírja a strapát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Szuper, már 1 éve bírja a strapát.

Elizabeth86

2017. szeptember 25.

A legjobb ecset ebben az árkategóriában. Nem hullik a szőre, könnyű tisztítani és tökéletes munkát végez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Hopi

2017. június 16.

Régebben sosem értettem, hogy miért nem sikerül normálisan a szemhelypuder felvitele, aztán rá kellett döbbennem, hogy a probléma az, hogy nincsen blending ecsetem.
Éppen ezért beszereztem ezt a kis csodát és nem csalódtam benne! Hihetetlenül puha és isteni vele dolgozni. A színt egy laposabb ecsettel viszem fel, utána pedig ezzel elsatirozom. Gyönyörű és természetes hatású lesz a végeredmény, pedig nem vagyok tapasztalt szemhelypuder témakörben.
Nagyon megérte az árát, jó barátom lesz hosszú távon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Nagyon megérte az árát, jó barátom lesz hosszú távon is.

zdiana

2017. május 1.

Olcsó, egyáltalán nem hullik és finom puha a szőre, nem karcolja a szemhéjamat. Szépen fel is lehet vinni vele a szemhéjpúdert és el is dolgozza. Maximálisan elégedett vagyok vele, különösen ár-érték arányban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Tofi96

2017. március 20.

ő az első satírozó ecsetem és habár azóta van még pár, nagy márkáktól is, sokszor érte nyúlok :) szinte mindig :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Elyana

2017. február 28.

Nagyon jó kis ecset. Finom puha, és mivel elég nagy, így könnyű vele természetes satírt készíteni. Én a tartójában hordom amiben megvettem, és az sem utolsó szempont, hogy az is igazán használható, nem csak egy sima csomagolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Agnes3518

2017. január 25.

Ez volt az első Ebelin ecsetem. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A világosabb színekhez használom. Színt felvinni is nagyon jó. Már rengetegszer volt mosva kb 2 év alatt és még mindig olyan mint újkorában. Már minden méretű satírecsetem van a markátol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

pixxie94

2017. január 25.

A kedvenc satírozóecsetem, nagyon könnyen eldolgozza a szemhélypúdereket, ráadásul nagyon puha is, nem karcol. Régóta megvan már, sokszor is volt mosva, egy szál sem hullott ki belőle, nagyon elégedett vagyok vele, főleg ilyen áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Trixiih

2016. november 2.

Egyszerűen imádom! Pihe-puha, csodásan satíroz, az orr kontúrozásához, valamint a szem alatti karikák korrektorral való eltüntetéséhez is ideális!:)
Az ára meg valami fantasztikus( én 600ft/9Ron ért jutottam hozzá)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

Az ára meg valami fantasztikus( én 600ft/9Ron ért jutottam hozzá)

becca483

2016. augusztus 23.

Jó kis ecset, de csodát nem csinál. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Jó kis ecset, de csodát nem csinál. :)