Ebelin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 19.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

LipQueen

2016. július 28.

könnyen használható, puha, és nagyon praktikus a mérete, én is használom highlighter felviteléhez is. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

galanettka

2016. június 15.

Stabil, szèp ès minősègi darab, a cèlnak tökèletesen megfelel. Èn szeretem benne hogy egy picit hosszabbak a szálak mert ìgy nagyobb felületet tudok, sokkal hamarabb elsatìrozni, valamiint ìgy lehet vele highlighterezni ès mondjuk az orron, vagy az ajkunk alatt akár kontùrozni is. Vagy szem alá púderezni. Sokat ki lehet hozni belőle. :-) vegyètek, vigyètek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

bianka66101

2016. március 25.

Elsőre ami észrevételem volt ezzel kapcsolatban az nem volt más mint hogy mennyire puha.Ezenkívül nagyon jól el tudtam vele satírozni a szemhéjpúdert. Valószínű hogy még egy két ebelines ecsetet ki fogok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

maow

2016. február 24.

Jó, olcsó, könnyen beszerezhető, és szépen satíroz, de azért csodaszernek nem nevezném, nálam az RT ecsetek az etalonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

JErzsi

2016. február 21.

A legpuhább ecset amivel valaha dolgom volt *.* gyönyörűen el lehet vele satírozni az éleket, anélkül, hogy irritálná a szemhéjam. Mindemellett nagyon strapabíró, az ebelines masszázskoronggal már túlesett néhány tisztításon és egyetlen szállal sem lett kevesebb az ecset. Minden nap használom, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

AiNozaki

2016. február 14.

Mikor először használtam, rendesen meg voltam lepődve, hogy milyen jól lehet vele satírozni. Nekem ez előtt egy szemhéjpúder-felvivő ecsetem volt az Essence-től és egy magam által ferdére nyírt, eredetileg nem létező ecsetből kreált valami. Szóval nekem úgy nincsenek tapasztalataim velük, de nagyon-nagyon szeretem és sokkal gyorsabban készen van vele a reggeli sminkem. :3
Saját tapasztalat alapján 5 csillag, de 4 mindenképp, azt a pluszt csak azért adom, mert nincsenek ecsetes előismereteim, nekem pedig kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

bogyo28

2015. november 22.

Imádom ezt a satírozó ecsetet. Pont kellően puha, egyáltalán nem szúrnak a szálak. Ha sokáig tart a satírozás, akkor is kellemes érzés a szemhéjnak. Szépen viszi fel az átmeneti színt a szemránc fölé és ha a színek összemosásáról van szó, akkor is tökéletesen teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

vzorka

2015. október 26.

Tökéletes satírozó ecset! A legtöbbször tényleg "csak" satírozok vele, azaz a festéket nem ezzel viszem fel, de az éleket ezzel satírozom. Gyönyörűen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 26.

Barbadosz

2015. szeptember 16.

Eddig ez a legjobb szemhéjpúder ecsetem. Olcsó és nem cibálja feleslegesen a szemhéjamon a bőrt. :) Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

lumena

2015. szeptember 11.

Pihe-puha, könnyen tisztítható ecset. Könnyű vele elsatírozni a szemfestéket, és nagyon szép lesz az eredmény is. Hónapok óta használom, szinte mindennap, de nem hullott ki belőle még egyetlen szál sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.