Ebelin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 19.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Szixooo

2015. szeptember 4.

Szerintem ez egy jo ecset. Puha, nem hull a szore, szepen tisztithato. Vannak nala pufibb feju, tomottebb satirozok is, de egy kis satirozonal azert ez joval nagyobb - olyan atmenet :D
Mindig csak kis mennyisegu szemhejpudert veszek fel vele, es aprankent epitem fel a dolgot a melyito vonalban. Igy szerintem jol hasznalhato. Nagy 'maszatot' viszont kemeny munka vele legiesse tenni :D (ahhoz tomottebbnek es nagyobbnak kellene lennie)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Nyufika

2015. július 15.

Az ára miatt nem vártam tőle sokat. Azonban kellemesen csalódtam benne. Már írták előttem hogy nem mindegy hogy használja az ember, de amikor rájön a trükkjére, akkor szépen lehet vele satírozni. Egyetértek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

bobo14678

2015. július 1.

Annyira jó ez a termék, hogy kettő is van :D. Nagyon jól satíroz, nem hullik és puha is. Az ára is jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

okroseva

2015. június 5.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel, ár - érték arányban meg főleg. Vegán ecsetről van szó, ennek ellenére, nagyon puha, kellemes tapintású, végei felé elvékonyodó szálakkal.
zemhéjpúder ecsettel felviszem a festéket, és ezzel a kúp ecsettel csak satírozok.
Nyitott szemnél is könnyen tudom árnyékolni a szemhéjráncot. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Nyitott szemnél is könnyen tudom árnyékolni a szemhéjráncot. 5*

fannix21

2015. május 21.

Én elég későn kezdtem el felismerni az ecsetekben rejlő csodákat, mert eddig applikátor applikátorral... :D Már volt néhány ecsetem, mire rájöttem, hogy kell egy satírozó is. Épp a dm-ben voltam, és "muszáj" alapon megvettem ezt, és én teljesen elégedett vagyok vele. Összehasonlítási alapom nincs, mivel sosem használtam mást, de én teljesen elégedett vagyok ezzel, teljesen jól és szépen tudok vele dolgozni :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

scorpionqueen

2015. április 4.

Satírozásra majdnem teljesen alkalmatlan. A feje túl hosszú, a sörték túl lazák, nyeklik-nyaklik. Mivel kicsit csúcsosra alakították, egy helyre viszi fel a festéket, oda aztán rendesen bele is paszírozza, de onnan egy gyötrelem eldolgozni vele, nem is sikerül, mindig elő kell vennem a Sephora ecsetem. Eddig próbálkoztam vele, de feladom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

rea3

2015. március 31.

Valóban finom puha szálai vannak, és jó nagy feje is. Nyiklik nyaklik, idegesítő vele sminkelni és pontatlan. Hogy mennyire bírja a mosást, azt nem tudom, ugyanis olyan kevésszer nyúltam eddig érte, hogy nem volt alkalma nagyon beszemhéjpúderesedni, összvissz ha 3x próbálkoztam nála. Az ára oké, de a funkcióját szerintem nagyon rosszul végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 31.

forraine.timea

2014. október 19.

Ettől a márkától ez már a harmadik ecsetem és ezzel is maradéktalanul elégedett vagyok. Elsőre kicsit furcsa volt, hogy viszonylag nagy a feje, meg kell tanulni használni, de ha az ember lánya egyszer rájön a helyes technikára, akkor nagyon szuperül lehet vele satírozni. A szálak nagyon puhák, nekem egyáltalán nem hullik, ár-érték arányban pedig igazán jó vétel volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 19.

_-Mia-_

2014. június 8.

Furcsa hogy csúcsos, és hogy ennyire egy ponton dolgozik. Nem végzi el helyettem a melót, meg kell tanulni használni... emiatt a csillaglevonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Tvylvis

2014. február 24.

Pár napja vettem, én is Németországban (2,95 Euró volt). Eddig háromszor használtam, és azt kell mondjam, nem rossz, főleg ezen az áron. A Real Techniques ecsetek közül nekem nagyon hiányzott egy ilyen satírozóecset, de a büdzsém most nem engedett meg drágábbat próbálni. Meglepően nagy a feje, de mivel kúpszerű a vége, elég precíz munkát lehet vele végezni. Elég puha, nem karcol, szépen elsatírozta a színeket. Egyszer, főleg próbaképpen kimostam, nem hullott, nem változott meg. Persze hosszútávú használat során derül majd ki, mit is tud, de ezért az árért egy próbát mindenképpen megér. Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 24.