Ebelin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 19.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

PAncsi79

2014. február 21.

A minap nagyon megörültem, hogy Németországban felfedeztem egy drogériában az Ebelin ecseteket. Először az alapozó ecsetet vettem le a polcról, de több szál is kiállt a felsorakoztatott példányokból, ráadásul épp nemrég vettem több olyan ecsetet, így inkább ezt hoztam el.
Nagyon finom, puha szálai vannak, szépen lehet vele satírozni. Az ecset mérete és formája az Oriflame satírozó ecsetére hasonlít, azonban ennek sokkal kényelmesebben használható, puha sörtéi vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.