Ebelin

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Anett44, Módosítva: 2021. december 22.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Szépítő eszközök

A puha, bambuszvizkózból és pamutból, ÖKO-TEX® Standard 100 szabvány alapján készült ebelin sminklemosó korong ideális smink eltávolítására és a bőr tisztítására is. Arctisztító termékekkel vagy anélkül is használható, csak nedvesítse meg langyos vízzel és törölje át vele az arcát. A korongok mosóhálóban mosógépben is moshatóak, maximum 60°C-on, öblítőszer nélkül. A sminklemosó korongok és a mosóháló is károsanyagoktól mentes, illetve az ÖKO-TEX® Standard 100 szabvány alapján készült. Klímasemleges termék.

• Korong: 87% viszkóz bambuszrostból, 13% pamut.
  • Mosóháló: 100% pamut.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Jansis

2022. január 3.

Nagyon vártam, hogy megjelenjen ilyesmi a drogériákban - nekem kifejezetten tetszik a korongok anyaga és az, hogy nagyobbak, mint az átlag kézzel készítettek. Az ára is kedvező, ajándékba is vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.