Ebelin

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. június 26.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Csipetke

2020. január 3.

Szeretem arclemosáshoz használni. A sminket is szépen leszedi de a szememen nem használom mert nekem ahhoz kemény. Könnyű tisztán tartani. Tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Mosizso

2019. július 19.

Szeretem, az oriflamenak volt régen ehhez hasonló szivacsa, majd találtam egy kék hasonlót...de az fele ennyire nem szedi le az arcomról a maszkokat. Így nagyon örülök,hogy megtaláltam ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

TKataa

2019. július 19.

Arcpakolás lemosására használom. Erre a célra tökéletesen megfelel. Nem túl erős, ezért nem sérti meg a bőröm. 2-3 használat után cserélem, így relatív sokszor újra kell vennem, de nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

draculina

2019. március 10.

Eredetileg az lett volna a cél, hogy hulladékmentes sminklemosó megoldást találjak. Nos ez helyettesíti a vattakorongot, de kell hozzá valamilyen sminklemosó termék pl. micellás víz. A szivacs nem tűnik túl strapabírónak, de majd kiderül. Viszont elégge kidörzsöli az arcomat ahol többször is végig kell menni pl. szem környékén, szóval szerintem nem fogom sminklemosásra használni, de másra jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

wildrose

2018. november 20.

Tökéletesen működik ez a kis szivacs és elég strapabíró is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Tökéletesen működik ez a kis szivacs és elég strapabíró is.

sziluetta

2018. január 22.

Arcmaszkok leszedésére vettem, már az első arcmaszk ijesztően befogta :D szegény ilyen csúnyácska marad, amíg le nem cserélem, mert bárhogy és bármivel mosom nem lesz szebb :D mindenesetre hasznos kis cucc :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

szalmonik

2017. július 23.

A napi arctisztításhoz használom. Igazán tisztának érzem a használatával a bőrömet. Gyorsan szárad, időnként fertőtlenítő szappannal kimosom. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

kneva

2017. április 29.

Arcpakolások lemosásához használom. Nem must have, de jól jön a segítség, amit nyújt.
Időnként átmosom az ecsettisztító szappannal. Azért befogja az arcpakolás és a mosásoktól veszít is a színéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Adrien11

2016. november 25.

Használata után érzem igazán tisztának az arcom. Biztos hogy újra fogom vinni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Használata után érzem igazán tisztának az arcom. Biztos hogy újra fogom vinni!

szilvike94

2016. szeptember 10.

Lassan 1 hónapja használom az 1. szivacsot a csomagból, és a mai arcpakolás kimosása utáni nyaggatásba egy icipicit elvált a széle, így úgy gondolom mostmár normális véleményt tudok róla írni.
Végülis meg vagyok elégedve vele, a Bioderma géles arclemosóját rakom rá, és habosítom fel vele az arcomon és a dekoltázsomon, és mint említettem a "megszáradós" arcmaszkokat szoktam eltávolítani vele. Nagyon nehéz kimosni belőle a termékeket, és száratás után nagyon fura állaga lesz. Higiénés okokból lassan befogom a második darabot is, az elsőtől pedig megszabadulok.

Update: ÚRISTEN! Nem is gondoltam volna hogy ennyire elvékonyodott az első szivacs ameddig nem vettem elő a másodikat, a színéből is sokat vesztett. Ezek ellenére szerintem újra fogom venni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.