Ebelin

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. június 26.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

anetta.filip

2020. szeptember 30.

Nekem ez durva, nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Nekem ez durva, nem veszem többet.

MaFa

2020. szeptember 28.

Csak arcpakolások illetve maszkok lemosására használom. Egy kicsit nekem durva és többszöri arc lemosás után égeti a bőrömet. Igazából nem sok pluszt ad nekem,nélküle is tök jól el lehet lenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

silence

2020. január 23.

Az előző hozzászólókhoz hasonlóan én is arcpakolások lemosására használom, illetve a bőrradírokat is ezzel szoktam lemosni a radírozást követően.
Enyhén "dörzsis" hatású alapban is, tehát az elhalt hámsejteket szépen leszedi, de nem túl kemény, nem kellemetlen a használata!
Nekem nagyon bevált, könnyű tisztítani, relatív sokáig tudok használni 1-1 db-ot, az árát tökéletesen megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Lina14

2020. január 23.

Én is arcpakolás lemosására használom, amire tökéletes. Kicsit radíros is, mivel elég kemény szivacsból van. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Csipetke

2020. január 3.

Szeretem arclemosáshoz használni. A sminket is szépen leszedi de a szememen nem használom mert nekem ahhoz kemény. Könnyű tisztán tartani. Tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Mosizso

2019. július 19.

Szeretem, az oriflamenak volt régen ehhez hasonló szivacsa, majd találtam egy kék hasonlót...de az fele ennyire nem szedi le az arcomról a maszkokat. Így nagyon örülök,hogy megtaláltam ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

TKataa

2019. július 19.

Arcpakolás lemosására használom. Erre a célra tökéletesen megfelel. Nem túl erős, ezért nem sérti meg a bőröm. 2-3 használat után cserélem, így relatív sokszor újra kell vennem, de nekem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

draculina

2019. március 10.

Eredetileg az lett volna a cél, hogy hulladékmentes sminklemosó megoldást találjak. Nos ez helyettesíti a vattakorongot, de kell hozzá valamilyen sminklemosó termék pl. micellás víz. A szivacs nem tűnik túl strapabírónak, de majd kiderül. Viszont elégge kidörzsöli az arcomat ahol többször is végig kell menni pl. szem környékén, szóval szerintem nem fogom sminklemosásra használni, de másra jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

wildrose

2018. november 20.

Tökéletesen működik ez a kis szivacs és elég strapabíró is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Tökéletesen működik ez a kis szivacs és elég strapabíró is.

sziluetta

2018. január 22.

Arcmaszkok leszedésére vettem, már az első arcmaszk ijesztően befogta :D szegény ilyen csúnyácska marad, amíg le nem cserélem, mert bárhogy és bármivel mosom nem lesz szebb :D mindenesetre hasznos kis cucc :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.