Ebelin

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: rena96, Módosítva: 2016. október 10.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadású, különleges formájú sminkszivacs.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

rena96

2016. október 10.

Szemezgettem vele a DM-ben, csak megvettem :D A rózsaszín Ebelines szivacsom ment a kukába, mert bepenészedett (én hibáztam). Muszáj volt utánpótlást venni, ki akartam ezt próbálni. Úgy voltam vele hogy 1600 forint ide vagy oda, de kell. Meglepetésemre kiderült a pénztárnál, hogy csak 800 forint. Meglepődtem milyen nagyra nőtt mikor bevizeztem, órákkal később sem tudtam visszarakni a tartójába. Nem bántam meg hogy megvettem, nagyon jó használni. Számomra jobban működik mint a rózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.