Ebelin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2016. augusztus 8.

Kiszerelés:   1 db

Lágy, pasztell rózsaszín színű, szintetikus hajból készült speciálisan kialakított ecsetfej részével gyerekjáték a szemhéjpúder felvitele.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lina14

2019. november 29.

Nagyon puha és gyönyörűen satíroy. Mosásnál sem esik szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Nagyon puha és gyönyörűen satíroy. Mosásnál sem esik szét.

ildi98

2017. február 2.

Leértékelve jutottam hozzá Joy-napokon, és nem bántam meg. Nem hullik a szőre, szépen fel lehet vinni vele a szemhéjpúdert, jó hogy kis helyen is elfér, szóval 5*, csak ne lenne ilyen hülye rózsaszínű. Feketében sokkal elegánsabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

MrsWolf

2016. december 15.

Jajj, hát én ezt imádom! Olyan olcsón vettem, ki volt árusítva, valami 300 Ft-ért. Imádnivaló a kialakítása, a színe, könnyű vele dolgozni. Szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

NovakneViki

2016. július 31.

Nagyon tetszik az ecset csajos kialakítása, használtam már por és krémes festékekhez is, mindkettőt szépen fel lehet vinni a szemhéjra és szépen el lehet dolgozni az ecset segítségével. 10 cm-es hosszával abszolút neszeszerbarát.
És a Dm-ben a kollekció minden része most féláron kapható

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

És a Dm-ben a kollekció minden része most féláron kapható