Ebelin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2016. október 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Az Ebelin szemhéjtus ecset finom nejlonszőrével a zselés vagy krém szemhéjtus optimálisan felvihető.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gyulzsuzsi

2018. május 24.

Sajnos eltört az enyém (de nem az ecset hibája, egy polc szakadt rá), ma kerestem utánpótlást és már nem találtam a dm-ben. Az Eladóhölgy nem is emlékezett rá, tartok tőle, hogy már régóta nem forgalmazzák.

Rákaptam újra a zselés tusra és legtöbbször ehhez az ecsethez nyúlok. Bejön a ferde fej, szerintem könnyebb szép vonalat húzni vele, mint az egyenessel. Azért nem maximális csillag, mert lehetnének tömörebbek a szálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

szabo123

2018. február 21.

Hamar szétment pedig szerettem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Hamar szétment pedig szerettem :(

aimee82

2017. október 16.

Maybelline zselés tusának ecsetét váltottam ki ezzel, mivel megbízhatóan vékonyabb vonalat lehet vele húzni. Bár nem állnak annyira tömören a szőrei, ezért kicsit talán túl sok festéket vesz fel és időigényesebb, mire sikerül mindenhova megfelelően feltenni, az eredmény viszont teljesen jó, 4,5 csillagot kapna tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Naturbella

2017. szeptember 30.

Tegnap vettem magamnak, ma már ki is próbáltam. Igaz, nem tust használok, mert az már nekem túl erőteljes, hanem sima fekete szemhéjpúdert. Alákenek egy kis korrektort és már van is mibe "beletapadnia" a pornak. Eddig szemceruzára "poroztam" fixálásként és egész nap a helyén maradt, de túl vastagra sikerült mindig. Gondoltam kipróbálok egy ilyen ecsetet, hogy szép vékony, sejtető vonalat tudjak húzni. SIKERÜLT! Életemben először! :D Szuper, kézreáll, nem kopogok vele a tükrön, lágy a szőrzet, vékonyan is lehet vele dolgozni. Nem bántam meg! Ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Bog

2017. augusztus 16.

Nem vagyok odaérte. Nagyon szétállnak a szőrei. Úgy kell ügyeskedni a zselé felvételekor, hogy az összetömörítse az exset szálait. Ugyan akkor kevés anyagot tud egyszerre felvenni, túl sokszor kell mártogatni, és használat közben is szétterülnek a szálak. Nagyon nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

adrika128

2017. augusztus 16.

Sürgősen szükségem volt egy tusecsetre, mert ami a L'Orealos zselés tushoz volt tönkrement elég hamar. Ez akadt a kezembe, gondoltam próba cseresznye. Meglepődtem, mert nagyon jó kis ecset, gyönyörű vonalat lehet vele húzni. Igaz pár éve már ecsettel húzom a tusvonalat, szóval mondhatni rutinos vagyok, de ez tényleg egy kellemes kis csalódás volt. Talán annyi negatívum van számomra, hogy a nyele kicsit hosszú, na de ezért pontot nem vonok le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Yette

2017. június 3.

Körülbelül egy éve vettem egy zselés tust melyet igen ritkán használtam ugyanis a hozzáadott ecsetel nem tudtam boldogulni, így hát kinéztem magamnak ezt az ecsetet, és milyen jól tettem hogy őt választottam :)
Kellemes a használata, egyszerű irányítani, és könnyű vele egyeneses és vékony vonalat húzni. A tisztítása is igen egyszerű, és nem hullajtja a szőrét, valamint a hajlításnak hála nagyon precízen lehet vele dolgozni.
Egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Egyszerűen imádom.

Nyuszoka

2017. március 17.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele, nekem ezzel sokkal könnyebb vékony tusvonalat húzni, mint a többi ecsetemmel. Egyszerű a tisztítása és nem hullajtja a szálait. Már több mint egy éve megvan és még nincs semmi baja, pedig gyakran használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Dudu195

2017. január 23.

Az első pár alkalommal nem sikerült szép vonalat húzni vele és épp dobtam volna ki a fiók mélyéről amikor még egy próbát tettem és ráéreztem hogyan kell használni. Azóta rendszeresen használom és mivel az előzőre nem vigyáztam újra kellett vennem. Óvatosan és renderesen kell tisztítani mert nagyon könnyen kiszálkásodik a vége. Szerencsére nagyon jó az ára is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

doreszka94

2016. december 21.

Rimmel zselés tust használok. Eddig a saját ecsetêt használtam hozzá, de rájöttem, hogy azêrt hasznãlom ritkán a tust, mert borzasztó az az ecset. Ezért vettem egy ilyen ecsetet, ami egyelôre bejön. Könnyû hasznãlni, tudok vele szép vékony vonalat húzni. Könnyen lehet tisztítani. Tetszik ez a a hajlítás a nyelén, így könnyebben odaférek a szemhéjamhoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.