Ebelin

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: butterfly, Módosítva: 2016. július 5.

Kategória:   Szépítő eszközök

cattitude

2017. január 10.

több, mint egy éve van meg, de sajnos már nagyon elkopott, pedig azzal az ígérettel vettem meg, hogy az üvegreszelők sosem kopnak el... egyébként jó kis reszelő volt, szépen formára tudtam reszelni vele a körmeim, sokkal jobb érzés volt, mint papírreszelőt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

agirlhasnoname

2016. november 9.

Első alkalommal viszonylag használható volt, aztán szép fokozatosan tompult el, 3-4. alkalommal rosszabb volt, mint egy sima fém vagy papírreszelő, ugyanúgy szálkásította a körmeimet, ellenben reszelni alig reszelt. Pedig enyhén szappanos vízzel tisztítottam minden használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

dizabella01

2016. július 2.

Ez volt az első üveg körömreszelőm, 1 hete vettem a DM-ben, 1200 forintért. Nagyon tetszett az elején, kíméli a körmeimet, nem szálkásít. Sajnos 2 haszálat után felhasználhatatlanná vált, már alig reszelt, hiába mostam meg, mintha eltompult volna. Ja és el is tört, véletlenül rátérdeltem. Ezután a For Your Beauty-sat veszem meg, remélem több szerencsém lesz vele. Az ára kicsit magas. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

babyface

2014. május 3.

sosem volt még üveges körömreszelőm, ezért nincs összehasonlítási alapom. az ára az igencsak fájt mikor megláttam, hogy az avonban hasonló termék fele annyiba kerül mint ez... :) rosszat nem tudok mondani róla tényleg sokkal jobb mint egy hagyományos reszelő. igyekszem nem összetörni... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.