Ebelin

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vivi.szivi, Módosítva: 2016. február 5.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

100% vaddisznósörtéből készült hajkefe

Head Jog Vaddisznósörtés Hajkefe
Ár: 2200 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: 1x használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Posta

Kittusch

2020. április 23.

Pár hónapja használom, várom a csodát, de az a csoda , hogy van még hajam , és az idegrendszerrel is úgy ahogy megvan . Akinek van is haja , annak semmit se fog érni. Vagy , ha van kb 1 órája csak a haja fésülésére minden reggel . Nincs annyira dús hajam , de azért ne ritka . Mégis folyamat tincsekre kell szednem , hogy megbírkózzon vele , kisebb tincsekre , mint amikor göndörítem, és ígyis percek kérdése , hogy 1 tincsel végezzek .. Nekem nagyon nem érte meg ... :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

CsinCsilla

2020. március 28.

Körülbelül egy hónapja használom, és nagyon hálás a hajam érte, ez most látszik/kezd látszani igazán. Először fura volt használni, hozzá voltam szokva a Tangle Teezer fésűk könnyed siklásához, ez pedig az első pár használatkor beleakadt a hajamba, a gubancokat is nehezebb volt kifésülni vele. Mostanra szoktam hozzá, mostmár nincsenek pici, pár centis letört hajdarabkák a fésűn, csak a szokásos pár hosszú szál fésülködés után, és látom, látszik, hogy nő a hajam, most hogy már nem törik a vége. Nagyon jó kis termék, örülök, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Ann86

2019. január 9.

Ajándékba kaptam, de nekem nem vált be. A derékig érő, sűrű hajamnak csak a felszínét bontotta ki, de azt nagyon kíméletesen. Ha ki akartam fésülni rendesen akkor másik fésűhöz kellett nyúlnom. Talán vékony haj esetében jobban teljesít,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Stella8

2018. december 4.

En anyanak vettem, de kiprobaltam es azota en is hasznalom, vekonyszalu hajam van,ami pillanatok alatt gubancolodik, meg van az eredeti tangle teezer,de nyomaba se er ennek, nem huz, fenyes lesz a hajam es a hajvegem se all szanaszet fesules utan ha gubancos, imadom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

cattitude

2017. november 22.

régebben csak ilyen kefével voltam hajlandó fésülködni. most egy fél éve nem vettem újra és egy tangle teezer replikával fésülködöm, és őszintén szólva nem vélek különbséget felfedezni a hajam milyensége között. egyébként szerettem ezt a hajkefét, jó érzés volt vele fésülködni, de a szöszöket nagyon gyűjtötte :( fogkefével lehet egyébként kipucolni, de az is macerás. összességében 4 csillag, mert szerettem és bármikor szívesen használnám újra, de tudok nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Zs08

2017. május 14.

Most kaptam ajándékba, nagyon kíváncsi vagyok. :) Hosszú hajam van és sajnos töredezik... Remélem, hogy segíteni fog rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 14.

cicaaholdrol

2017. április 30.

Egyetértek az előttem szólóval, tényleg nem lehet vele "átható" fésülködést megejteni. Ráadásul úgy feltölti a hajam, hogy utána száll össze-vissza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Debreczeni

2017. április 24.

Ellene vagyok az állati eredetű dolgoknak, de ezt muszáj volt megvennem. Nem akartam, hogy töredezzen a hajam a gagyi fésűktől, viszont sajnos vagy nem, nagyon sok és dús a hajam, ezért szinte bele sem mélyed a hajamba. A felszínét "simogatja" csak. Jó kis fésű egyébként, de dús hajúaknak nem ajánlom, csak a műanyag szálakkal vegyes fésűt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Hajni12

2017. január 14.

Szerintem tökéletes, sok jót hallottam már a vaddisznósörtéből készült hajkefékről de nem tudtam, hogy ennyire jó lesz, és ilyen szép puhává teszi a hajam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

kova

2017. január 11.

Az első teljesen vaddisznósörtés hajkefém, egy Betty Brush-t (TT utánérzés) váltottam le rá. Nekem fájdalommentesebben és gyorsabban fésüli ki a hajamat, mint más kefék, viszont hajlamos szállni tőle sajnos. A töredezésekre bevált, most sokkal szebb a hajam és puhább is, mint volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.