Ebelin

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Виктория, Módosítva: 2017. november 14.

Kiszerelés:   70 db
Kategória:   Egyéb

Dyana91

2021. február 28.

Ez a legpuhább vattakorong, amit próbáltam eddig. A szemfesték lemosásakor szoktam áttörölni vele a szemhéjam és egyáltalàn nem dörzsöli ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Queen16

2020. december 26.

N.1 Legjobb vattakorong ami a piacon van! Extra puha, tonik,micellás víz,baba olaj, jol felszivja.
A nagy kiszerelést veszem ebből megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

A nagy kiszerelést veszem ebből megéri az árát!

chiocciola

2020. július 21.

ez a legjobb vattakorong, amit próbáltam, nem foszlik szét rétegekre, mint mások.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

zonga

2020. január 30.

Én is ezt használom. Korrekt termék, jó a mérete, jól lehet vele körmöt, sminket tisztítani. Árban is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 30.

Bettiiyy

2020. január 30.

Általában ezt szoktam megvenni. Jó az ára, nem szöszöl, nem esik szét, jól felszívja és leadja a micellás vizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

pont

2019. november 18.

őszintén, nem nagyon szoktam foglalkozni azzal, hogy milyen vattakorongot veszek, leginkább az árát nézem, mivel elég sokat elhasználok napi szinten és hát vatta-vatta. de ez valahogy sokkal puhább, kellemesebb tapintású, mint a többi általam próbált (bár 6-700 forintnál drágábban elvből nem veszek vattát). nekem nem foszlik, nem esik szét, jó a tapintása és árban se vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Lina14

2019. március 11.

kellemes korong, szépen tartja a nedvességet, akár lakklemosáshoz vagy sminklemosáshoz használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Szandika12

2018. november 26.

Ilyen vattakorongom van most :). Hát nem rossz, nem rossz, a célnak megfelel, Kicsit mintha szétakarna esni, de azon kívül más probléma nincs vele, szépen összelehet húzni a csomagolást, így könnyű vele utazni. A selymet nem igazán érzem, gondolom puhábbnak kellene a vattakorongoknak lenni. Összeségében nem fogom újravenni, az Isanás jobban bevált. :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

szanii

2018. november 11.

Nagyon szeretem, sminklemosáshoz alap nálam. Nem foszlik, nem málik, jó áron van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Anheszenamon

2018. június 21.

Puha tapintású, nem esik szét, nem mállik és nem szöszöl. Egyetlen dolog idegesít vele kapcsolatban, mègpedig az, hogy egyszerűen képtelen vagyok 1 darabot kihúzni mert minimum 2-3 jön vele, úgy kell szétválasztani őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.