Ebelin

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2019. január 15.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Ecsetek

Karácsonyi limitált kiadás

KuliKali

2019. január 17.

Imádom! Egy paletta mellett,erre esett a választásom karácsony előtt. Rég szerettem volna a háromszög alakú szivacs mellett ecsetet is kipróbálni alapozásra. A lapos fejű alapozóecseteim nagyon csikoztak,ezzel is szkeptikus voltam kicsit. Nagyon szép,rosegold színben van meg,ez fogott meg először. Többnyire nem csikoz, Nagyon szép hatást lehet elérni vele, jól eldolgozza sz alapozót. Nem kell félni hogy rányomva csíkos lesz,nem kell vele finomkodni... A korrektort szem alatt valamiért csúnyán elkeni,arra nem jó. Nagyon praktikus a kis tartóka hozzá, utazásra is tökéletes, mérete miatt is. Összességében nagy meglepetés ez az ecset az Ebelintől,eddig többnyire negatív tapasztalataim voltak a márka ecseteivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.