Ebelin

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Luca33, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2019. szeptember 15.

Kategória:   Szépítő eszközök

100 százalékban bio pamutból készült, nagy nedvszívóképességgel rendelkezik és rendkívüli puhasága miatt gyengéden ápolja a bőrt. Ideális a mindennapos kozmetikához, higiéniához vagy arc- és testápoláshoz. Emellett a vatta a bababőr tisztítására és ápolására is kiválóan alkalmas. Az optimális tetőtől-talpig tisztításhoz.

szanii

2019. március 25.

Kipróbálásként vettem. Nagyon jó nedvszívó, puha, könnyen letörli a sminket a micellás vízzel. Nem foszlik és nem málik. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

wildrose

2019. február 17.

Nagyon puha és nagyon jó nedvszívó, szuper minőségű vattakorong.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

Nagyon puha és nagyon jó nedvszívó, szuper minőségű vattakorong.

Moniko

2018. szeptember 18.

Kíméletes. nem foszlik, nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Kíméletes. nem foszlik, nekem bevált.

Nicu

2018. szeptember 4.

Arctisztításra tökéletes. Puha, nem szöszöl és nem karcol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Arctisztításra tökéletes. Puha, nem szöszöl és nem karcol.

kismadár

2016. november 21.

Arctisztításra jól használható, de körömlakklemosásra nem a legjobb. Körömlakklemosás közben nagyon foszlik, ragadnak a szálai. Egyébként puha, nem rossz minőségű. Az ára is jó, de nem lett a kedvencem, van ennél jobb Ebelin vattakorong is, ami minden téren szuperül használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

galysos

2016. november 19.

A vastagsága pont jó, nem szeretem a nagyon vastag és nagyon vékony vattakorongot. Nem szöszöl, finom puha, szinte selymes az érintése. Nem vesz fel túl sok tonikot, szépen visszaadja a bőrnek. Nekem egyetlen bajom van vele: nincs tartása, jobban szeretem a merevebb vattakorongot. Az árát kissé sokallom, szerintem lehet kapni olcsóbban hasonló minőségű terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

jirka

2016. szeptember 22.

Évek óta ezt a vattakorongot használom. Nem rongolodik, nem málik, sem nem vastag, sem nem vékony. Pont jó. Ára picit magasabb, de bio-pamutból készült, az archoz kiméletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Zaynab

2016. július 28.

Nem értem a másik kommentelőt.
Én mostanában kezdtem el használni ezt a vattakorongot (és vettem a nagy Ebelin-es vattakorongból is) és teljesen meg vagyok vele elégedve.
Nem karistol. Sem szöszök, sem "vattaforgácsok" nem jönnek ki belőle.
Puha, selymes és nagyon megkedveltem emiatt a használatát.
Mostanában csak leárazva látom, így vettem is vagy 3 csomaggal (gyorsan fogy). 300 forint most egy csomag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Nem értem a másik kommentelőt.
Nem karistol. Sem szöszök, sem "vattaforgácsok" nem jönnek ki belőle.
Puha, selymes és nagyon megkedveltem emiatt a használatát.

Dorci24

2016. június 23.

Nem karistol, puha, nem szöszöl, de drága és néha egy kicsit túl sok micellásvizet szív magába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

babyface

2014. március 24.

nagyon nagy kedvenc bár viszonylag drága és amióta megismertem az ebelines nagyobb méretű vattakorongot ezt csak akkor használom, ha tonikozom vagy ha csak a szememet kell lemosnom (vagy egyéb apró dolgokat) nem foszlik, nem maradnak apró darabok az arcon, nagyon kellemes simogató érzés a leges legjobb a maga kategóriájában. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.