Eco Cosmetics

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orange01234, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Kategória:   Ajakápolók

Méhviasz, olívaolaj és gránátalmamag olaj kivonat tartalmának köszönhetően tökéletesen hidratálja és táplálja az ajkakat. Használata ajánlott száraz, repedezett ajkak ápolására is, visszaállítja az ajkak rugalmasságát.

Összetevők:

• Zöldtea – serkenti a bőr működését
  • Olivaolaj – a bőr működésének visszaállítását segíti elő
  • Jojobaolaj – fokozza a sejtek regenerálódó képességét
  • Gránátalmamag olaj – táplálja és hidratálja a bőrt
  • Shea vaj – bőrnyugtató és bőrpuhító hatású.

100%-ban természetes eredetű összetevők. Mentes minden szintetikus illatanyagtól, színezéktől vagy tartósítószertől. Nem tartalmaz parabént, PEG-et, SLS-t, állatokon nem tesztelt. Az összetevők között nincs kőolajszármazék, paraffin és szilikon származék. GMO nélkül

Tvylvis

2016. augusztus 3.

Amikor kivettem a dobozból, nem voltam lenyűgözve a rettentő gagyi, műanyag csomagolástól. Az a klasszikus nagyon könnyű műanyag, ami két pillanat alatt széttörik. Javára legyen mondva, nem tette, pedig hurcibáltam össze-vissza. A kupak is kiválóan zárt végig. Na de emellett a belbecs.... ez egy kincs. Mégpedig rúzsalapként. Megtaláltam benne a MAC Prep & Prime rúzsalapjának natúr megfelelőjét. Az állagában rejlik a titka. Ez egy elég kemény ajakápoló, rettentő lassan fogy. Viszont ez a sűrű réteg remek alapot képezve beszívódik a szájba, és nagyon jól tartja a rúzst. A lágyabb ajakápolók nekem azért nem jönnek be, mert még ha le is törlöm őket, csúszik rajtuk még a legjobb rúzsom is egy idő után. Na ezen nem, viszont megadja azt a hidratálást, ami kell mondjuk egy matt rúzs alá. Valamennyire így is szárítani fog, de ne várja senki, hogy egy rúzs matt is, és ápoló hatású is lesz egyben. Az ára rettentő baráti, főleg azt nézve, hogy milyen sokáig elég, és hogy mennyire gyönyörű összetevői vannak. Amúgy sima ajakápolóként is jó, de én személy szerint inkább a rúzs alá használom. Már itt csücsül a következő tubus. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract