EcoTools

Ár:   $9.99   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: kalcsicskitti, Módosítva: 2014. október 27.

Ár:   $9.99
Kategória:   Ecsetek

1200 Ft EcoTools Bamboo Deluxe Concealer Brush
Ár: 1200 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve postázom is előreutalást követően
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 13.

Most, hogy felkerült a piactérre egy eladó szett, eszembe jutott, hogy ilyenem nekem is van évek óta, és még nem is írtam róla. Ahogyan @Emmeline is megjegyezte: tényleg nagyon picik. Hozzájuk képest a MAC Nutracker ecsete is "nagynak" tűnik, pedig az is minike. 10,5 cm cakkumpakk a legnagyobb satírozó ecset, azaz 2 cm-re kisebb, mint a szintén miniatűr MAC ecset. (Lehet, hogy most már nem ezek a méretek, az enyém még ekkora és fehérek a szálak.)
A pici szára az, ami meglep, amikor először látjuk, maguk a szálak már normál méretűek, azaz teljesen jól használható ecsetekről beszélhetünk.
Tökéletesek ahhoz, hogy esetleg nap közben is korrigáljuk velük a sminkünket. Utazáshoz is praktikusak, amikor spórolni kell a hellyel.
Állandó használatra azért nem ajánlanám, de ez megszokás kérdése. Strapabíróak, jól viselik a tisztítást is.
Sminkmániásoknak természetesen "kötelező", hogy rendelkezzünk mini, utazó ecsetekkel is:).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 13.

szakszil

2016. június 8.

nagyon szeretem őket, jó minőségűek már évek óta használom őket rendszeres tisztítás ellenére sem hullik a szála, nem enged a ragasztó stb, tuti has elhasználódik a jelenlegi készletem újra ezt a márkát választom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Emmeline

2015. július 12.

Tényleg nagyon kis picik, számítottam erre, de nem ennyire. :)
A mini kabuki és a púderecset nagyon bejövős, puhák, tömöttek, a kabuki kontúrozáshoz nagyon jól működik.
A másik két ecset felejtős, egyelőre még nem találtam nekik funkciót, de majd egyszer talán azok is jók lesznek valamire. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Tényleg nagyon kis picik, számítottam erre, de nem ennyire. :)

juhaszeszter

2015. január 30.

Nekem a régebbi változata van meg ennek a készletnek. Egyszerűen imádom, a korrektorecsetet szinte minden nap használom, mosom, cipelem is és nem hullott még ki belőle szőr. Nekem a szemre való kicsit furcsa, hogy ennyire duci, nem tudok vele szépen bánni, bár nem is erőltetem. Egyébként nagyon puhák és jó minőségűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Winger

2015. január 30.

Kellett nekem egy ecsetkészlet amit tudok magammal cipelni, ha arról van szó. Ez a készlet tökéletes számomra. Még anno azt hiszem iHerbről rendeltem, úgy 2000 huf-ért. Nagyon finom puha a szőrük és még egy szál sem hullott ki, pedig azért nyúzom őket, hozom- viszem-mosom stb. A kedvencem mind közül a kabuki ecset. Csak ajánlani tudom, ha valaki nem akar sokat költeni, de szeretne egy klassz kis ecsetszettet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

darkbeforestorm

2015. január 29.

kicsit meglepődtem, hogy milyen kicsi ecsetek, de utazáshoz nagyon jól jön ez a méret. nem használom mindegyiket, általában a kabukihoz és a nagy púderecsethez nyúlok inkább. tényleg nagyon puhák! én ebayről rendeltem, de a minősége alapján nem hiszem hogy nem eredeti lenne. ha pedig nem az, azt se bánom, mert nagyon jó kis szett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

kisko

2014. szeptember 15.

Tudom, hogy sokan leírják, de aki tervez ilyent venni, készüljön fel, hogy ezek tényleg nagyon kicsik! Ettől függetlenül jó minőségűek. Nekem a legnagyobb kedvencem a korrektor ecset, jól funkcionál. A többi inkább olyan kompromisszumos darab, pl utazáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Niki1991

2014. február 10.

Nagyon jó puha ecsetek, én ebayről rendeltem olcsóbban, de szerintem az is eredeti. Az alapozót nagyon szépen fel tudom vinni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

timeej

2013. december 3.

Én vateráról rendeltem, kemény 800 ft-ért, így lehet, hogy az enyémek nem igaziak, ahogy itt látom mások mennyiért vették... De, nagyon kis cukik, puhák. Utazáshoz (is) kiválóak, elférnek a táskában. Nekem beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

svivko

2013. szeptember 6.

iHerbről rendeltem 2200 pénzért.
Imádnivaló ecsetek, bár nem ez a szett lett a kedvencem, hanem a 6 db-os day-to night ÉS a fresh & flawless limitált szériás gyönyörű cukorfalat kiadású. Nemsokára fenn lesznek km-en is a szettek amúgy.
Na de térjünk vissza ehhez.
A kiszerelése megváltozott, már nem ezt az idétlenke vászon borítékot adják hozzá (hál'Istennek), hanem egy hátul vászon, elöl átlátszó belül zöld nonfiguratív bélésű zipzáros ízléses, jól átlátható nesszeszert. (Szerintem hamarosan feltöltöm ide az új kiszerelést, hogy lássátok, miről is beszélek.)
A kabuki nagyon miniatűr, alapos és precíz pirosításhoz/ alapozáshoz tökéletes választás, ha nem zavar, ha picivel több időt kell rászánnod a kis mérete miatt.
Púderecset: tökéletes, itt látszódik, hogy milyen a különbség egy olcsó és egy minőségi (olcsó) ecset között. Bevallom alássan, nekem eddig csak drogériában vett, O'Connor ecseteim voltak, és egyszerűen nem hittem a szememnek, mikor megláttam a különbséget, hogy melyik milyen munkát végez. TÖKÉLY.
Korrektor: Nem szúr, elegendő terméket vesz fel, bár a catrice camouflagenál kicsit meg kell dolgoztatni, de remekül működik.
Satír ecset: nagy méretű finish ecset szerintem, a kész szemsmink éles vonalait tökéletesen eldolgozza.
Egyik ecset sem vedlik, a kidolgozásuk, illesztésük tökéletes, és nagyon pofásak!
Imádom, ajánlom mindenkinek!

ebay&ecotools kiselőadásom, amit ide is bemásolnék, mert !!! :
Ui: ebayező bajtársaim.
Eredetileg ebayről akartam ecotoolst rendelni, hoszen 1000 Ft alatt is megtalálni a szetteket, és olyan pofásnak tűnnek a képeken. De. Mivel nem pár hónapig, hanem több évre készültem ecsetekkel felszerelkezni, kicsit utánanéztem a dolgoknak, és mint kiderült, az ebayen található ecotools cuccok közül lottós mázlistának kell lenned, ha eredetit akarsz kifogni. Alant linkelek egy hasznos oldalt, amin részletesen olvashattok erről.
Mindenesetre én mindenkit óva intek az ecotools szettje ebayen való vásárlásától, mert eredetit már egy ezresnél többért találsz, megbízható eladótól. És mert mint írtam, ecsetet szerintem az ember lánya nem pár hónapra választ magának, hanem akár egy életre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

iHerbről rendeltem 2200 pénzért.
Na de térjünk vissza ehhez.
Imádom, ajánlom mindenkinek!

ebay&ecotools kiselőadásom, amit ide is bemásolnék, mert !!! :