EcoTools

Ár:   $9.99   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: kalcsicskitti, Módosítva: 2014. október 27.

Ár:   $9.99
Kategória:   Ecsetek

eszterszekely

2019. november 21.

Kicsit meglepett hogy ilyen magas értékelést kapott. Régóta megvan, már csak a rövid ecsetet használom alapozáshoz (illetve a másik púderecsetet használtam régebben pirosítóhoz de azt már lecseréltem). Van egy komplett új ecsetkészletem de valahogy ezt már megszoktam annak ellenére hogy hullik a szőre és ezzel el is mondtam mi a problémám vele. Amúgy puha, tömött, csíkmentesen el lehet oszlatni vele az alapozót de hogy az arcomról kell a szálakat leszedegetni az több mint bosszantó. Persze ha nem lennék ilyen lusta és utána olvasnék hogy melyik jobb hasonló árkategóriában akkor akár le is cserélhetném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 13.

Most, hogy felkerült a piactérre egy eladó szett, eszembe jutott, hogy ilyenem nekem is van évek óta, és még nem is írtam róla. Ahogyan @Emmeline is megjegyezte: tényleg nagyon picik. Hozzájuk képest a MAC Nutracker ecsete is "nagynak" tűnik, pedig az is minike. 10,5 cm cakkumpakk a legnagyobb satírozó ecset, azaz 2 cm-re kisebb, mint a szintén miniatűr MAC ecset. (Lehet, hogy most már nem ezek a méretek, az enyém még ekkora és fehérek a szálak.)
A pici szára az, ami meglep, amikor először látjuk, maguk a szálak már normál méretűek, azaz teljesen jól használható ecsetekről beszélhetünk.
Tökéletesek ahhoz, hogy esetleg nap közben is korrigáljuk velük a sminkünket. Utazáshoz is praktikusak, amikor spórolni kell a hellyel.
Állandó használatra azért nem ajánlanám, de ez megszokás kérdése. Strapabíróak, jól viselik a tisztítást is.
Sminkmániásoknak természetesen "kötelező", hogy rendelkezzünk mini, utazó ecsetekkel is:).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 13.

szakszil

2016. június 8.

nagyon szeretem őket, jó minőségűek már évek óta használom őket rendszeres tisztítás ellenére sem hullik a szála, nem enged a ragasztó stb, tuti has elhasználódik a jelenlegi készletem újra ezt a márkát választom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Emmeline

2015. július 12.

Tényleg nagyon kis picik, számítottam erre, de nem ennyire. :)
A mini kabuki és a púderecset nagyon bejövős, puhák, tömöttek, a kabuki kontúrozáshoz nagyon jól működik.
A másik két ecset felejtős, egyelőre még nem találtam nekik funkciót, de majd egyszer talán azok is jók lesznek valamire. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Tényleg nagyon kis picik, számítottam erre, de nem ennyire. :)

juhaszeszter

2015. január 30.

Nekem a régebbi változata van meg ennek a készletnek. Egyszerűen imádom, a korrektorecsetet szinte minden nap használom, mosom, cipelem is és nem hullott még ki belőle szőr. Nekem a szemre való kicsit furcsa, hogy ennyire duci, nem tudok vele szépen bánni, bár nem is erőltetem. Egyébként nagyon puhák és jó minőségűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Winger

2015. január 30.

Kellett nekem egy ecsetkészlet amit tudok magammal cipelni, ha arról van szó. Ez a készlet tökéletes számomra. Még anno azt hiszem iHerbről rendeltem, úgy 2000 huf-ért. Nagyon finom puha a szőrük és még egy szál sem hullott ki, pedig azért nyúzom őket, hozom- viszem-mosom stb. A kedvencem mind közül a kabuki ecset. Csak ajánlani tudom, ha valaki nem akar sokat költeni, de szeretne egy klassz kis ecsetszettet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

darkbeforestorm

2015. január 29.

kicsit meglepődtem, hogy milyen kicsi ecsetek, de utazáshoz nagyon jól jön ez a méret. nem használom mindegyiket, általában a kabukihoz és a nagy púderecsethez nyúlok inkább. tényleg nagyon puhák! én ebayről rendeltem, de a minősége alapján nem hiszem hogy nem eredeti lenne. ha pedig nem az, azt se bánom, mert nagyon jó kis szett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

kisko

2014. szeptember 15.

Tudom, hogy sokan leírják, de aki tervez ilyent venni, készüljön fel, hogy ezek tényleg nagyon kicsik! Ettől függetlenül jó minőségűek. Nekem a legnagyobb kedvencem a korrektor ecset, jól funkcionál. A többi inkább olyan kompromisszumos darab, pl utazáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Niki1991

2014. február 10.

Nagyon jó puha ecsetek, én ebayről rendeltem olcsóbban, de szerintem az is eredeti. Az alapozót nagyon szépen fel tudom vinni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

timeej

2013. december 3.

Én vateráról rendeltem, kemény 800 ft-ért, így lehet, hogy az enyémek nem igaziak, ahogy itt látom mások mennyiért vették... De, nagyon kis cukik, puhák. Utazáshoz (is) kiválóak, elférnek a táskában. Nekem beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.