EcoTools

Ár:   $6.99   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Ár:   $6.99
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Környezet- és állatbarát duo fiber ecset a szem alatti karikák eltüntetéséhez. Ujjhoz hasonló, lekerekített formája megkönnyíti az eldolgozást.

Anyaga: bambusz, újrahasznosított alumínium, szintetikus szőr

Silver66

Korcsoport: >54
2017. február 15.

Szettben van,de anno szólóban volt meg eloszor,most direkt emiatt vettem az egész szettet,hogy legyen még belole.Egy ideje ugy hasznalom az ecseteimet,hogy legyen kulon vilagos es kulon sotet szinekhez is,sot kulon árnyalatokhoz is,attol fuggetlenul hogy nyilvan tisztitom rendszeresen.Igy meg van rá az okom is,hogy mindig ujakat vegyek😊Ezt a márkát kulonosen imádom,!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 15.

Lencseee

2016. július 1.

Ezt is nagyon szeretem. Igazaból azon gondolkodok, hogy ezt a szettet, amiben ez is benne van, megrendelem ismét, mert annyira elégedett vagyok vele, hogy nem is szeretnék most más márkával próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.