EcoTools

Ár:   $7,99   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Glowla, Módosítva: 2015. február 27.

Ár:   $7,99
Kategória:   Ecsetek

-Agi-

2016. november 21.

Update: lehet, hogy a sok mosástól puhult kicsit, de már nem érzem, hogy szúrna, így ismét rendszeresen használom.
Meh....egy nagy gondom van vele. Szúr. Az meg nem jó érzés, szóval már nem használom. A BH Cosmetics és a Real Techniques ecseteim sokkal puhábbak. Más probléma nincs vele. Jó a formája, tartós, nem hullik stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 21.

Gigike

2016. február 24.

Az egyik kedvencem ez az ecset, nagyon szépen lehet vele felvinni a púderes finomságokat :)
Nagyon sok ecsetet vettem már tőlük és sosem csalódtam !!! Főleg azért a kedvenceim, mert "cruelty free" mindegyik és iszonyatosan finom puhák és tömöttek, nem szúrnak, nem hullanak a szőrök ki, a heti mosást is nagyon jól bírják és a formájukat sem vesztik sosem el, egy szál sem szokott félre állni ami ecseteknél elég gyakori. Az áruk is fantasztikus amiért külön plusz csillag járna !!! Egyre kell csak oda figyelni, hogy honnan veszed (rendeled), mert sok kommentbe belefutottam amik nem ezekre az ecsetekre vallanak "valószínűleg után gyártottak" :(
Én több mint 6 éve használom őket és a mai napig makulátlanok !!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Én több mint 6 éve használom őket és a mai napig makulátlanok !!!

Glowla

2015. február 11.

Kb. 5 cm átmérőjű, lapos kialakítású, felső szélei kúposítottak. Nagyon puha, selymes és rugalmas ecset. Könnyen felveszi és leadja a púdert, a festék jól szétoszlik az ecset felületén. Lapos mivolta miatt pont illeszkedik a púderek felületére vagy tégelyébe, a szélével a sarkok is elérhetők. Pufniszerűen kezelve felütögetve is felvihetők vele a púderek. A mosás jól tűri, nem hullik, a formáját, puhaságát visszanyeri. Finom ecset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.