EcoTools

Ár:   $21.39   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Reni39946, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Ár:   $21.39
Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Ecsetek

A márka 10. évfordulójára megjelenő szett 6 bambusz nyelű, 100% vegán ecsetet, valamint egy újrahasznosított alumíniumból készült tokot tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

syrin

2018. április 5.

Az az igazság, hogy a használatukról nem tudok beszámolni... mert a dobozukban, érintetlenül pihennek a polcomon. Néha gyönyörködöm bennük. iHerb-en csaptam le rájuk még tavaly, de kicsit olyan vagyok, mint a képregénygyűjtők, kibontva már nem ugyanaz. Későbbre tartogatom őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

fuloptundi

2017. november 6.

A kedvenc ecseteim lettek, nagyon szuper az összes! Valahova elutaztunk és elfelejtettem szemöldökformázó ecsetet vinni, a képen jobbról a harmadik ecset viszont nálam volt és annyira jól és szépen lehet vele dolgozni, hogy azóta csak azt használom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Reni39946

2017. február 14.

Nagyon szeretem ezt a készletet. Mindegyik ecsetet maximálisan ki tudok használni. Persze, ki kell egészíteni más ecsetekkel is egy fullos sminknél. Ha nagyon muszáj az alapozó ecsetet emelném ki, ő a kedvencem. Igaz, a tokot nem használom, de plusz pont, hogy csajos rosegold színben pompázik. :D Aki teheti, szerezze be. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.