EcoTools

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2016. március 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az EcoTools ecsettisztító samponja segítségével megszabadulhatsz a sörtéken felgyülemlett szennyeződésektől.

Aisa

2020. február 26.

Nagyon jó kis ecsettisztító sampon, biztosan újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Nagyon jó kis ecsettisztító sampon, biztosan újravevős lesz.

Reni39946

2018. február 9.

Régóta használom már ezt a terméket és meg vagyok vele elégedve. Szépen kitisztítja az ecseteket, nem keményít, viszont jó illatúvá varázsol. Kicsit körülményes a beszerzése, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

fairyqueen

2017. március 20.

Nagyon szeretem ez Ecotools termékeit, köztük ezt is. iHerb-ről rendeltem kb. 2000 Ft-ért, és mivel több mindent vettem, ingyenes volt a szállítás :) Nagyon jó termék, természetes összetevőkkel. A smink szivacsomból is kiszedte az alapozó foltját, amit a rendes folyékony szappan, mosogatószer sem tudott. Szerintem érdemes beszerezni, mégiscsak bőrkímélőbb ezzel tisztítani a smink ecseteket, szivacsokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.