EcoTools

Ár:   $5.99   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $5.99
Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Ecsetek

Környezet- és állatbarát ecsetek arcra és szemre, utazó méretben.

Glowla

2015. február 11.

Keveset és bátortalanul használok bronzpúdereket. (Pontosabban azt mondanám, nem szeretem azt hazudni, hogy másmilyen a csontszerkezetem, mint amilyen valójában.) Ha mégis, jobbára az arccsont alatt és hajvonal mentén a sarkokban satírozok. Ehhez kellően kicsinek tűnt a szet legnagyobbja. Végülis nem jött be. Viszont a napközbeni frissítésre jó, ha az egyik oldalát púderhez, a másikat pirosítóhoz dedikálom, és nem keverem ezeket össze. Így kötött ki a nesszeszeremben. A másik két kicsi túl merev, a pufi kicsit sprődes is. Mindkettőt szemöldökhöz használom. Mentsvárnak jók végszükség esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.