EcoTools

Ár:   $8   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. március 6.

Ár:   $8
Kategória:   Ecsetek

Visszacsukható kabuki ecset.

Gigike

2016. február 24.

Sajnálattal olvasom a lenti kommentet erről a kis kabuki ecsetről, nekem megvan már vagy 4 éve és semmi baja nincs, pedig szegény utazott párszor a táskámban is, lehet azért mert én kint vettem amcsiba, de ez nem hajlik el egyáltalán, főleg nem puszta kézzel.. Az tuti hogy valami utánzata lehetett, sajnos tele van a net ilyenekkel amiért én is félve veszek bármit is.. :(
Én nagyon szeretem ezt a kis ecsetet, nagyon praktikus főleg ha menni kell valahova. Nekem egy igazi kis ékszernek tűnik a többi között, ez a kép ami kint van róla itt az vissza sem adja valójában milyen kis szépséges, berakok egy linket az aljára ahol látható teljes pompájában :) Nagyon finom puha "cruelty free" kis luxus ecset amit én alapozásra használok, főleg folyékonyabbakhoz, mert hipp hopp tökéletesen felviszi csíkozás nélkül.
A szőre nagyon szép kis fényes, tömör és annyira de annyira puha !!! Élvezet hozzá érni, egy kis csoda számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.