EcoWax

Ár:   450 Ft és 1300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Birkin22, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   450 Ft és 1300 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 500 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kellemes narancsos illatú természetes olajszármazék, mely hatékonyan eltávolítja a gyantamaradványokat. Csak bőrfelületre használható, gyantázógép és gyantázóeszközök tisztítására nem alkalmas!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

juditkaa70

2019. június 17.

Kiváló a hatékonysága. A megmaradt gyanta maradékot a bőrőn alaposan eltávolítja, és az illata is nagyon kellemes. Ára is nagyon baráti. 500 ml kiszerelés 2890 Ft, ami elég sokáig kitart. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 17.

Birkin22

2017. február 19.

Árban, hatékonyságban, illatban verhetetlen. Legközelebb nagyobb kiszerelést veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.