Ecowell

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Butlers, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2016. október 27.

Lelőhely:   Butlers, online
Kategória:   Testápolók

100% bio összetevőkkel

A bio olívaolaj, sárgabarackmag-olaj, és cseresznyeolaj hidratálja és védi a baba érzékeny bőrét. Az összetevők jól ismerten megelőzik és kezelik a bőrkiütéseket. Tisztítja és hidratálja a bőrt, vitalitást és ragyogást kölcsönöz neki.

Nem tartalmaz szintetikus vegyszereket, szilikont, parabént, SLS-t vagy SLES-t, színezőanyagot, folyékony paraffint, petróleum alapú vegyszereket.