Ecowell

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Butlers, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2016. október 27.

Lelőhely:   Butlers, online
Kategória:   Hajápolók

Puhítja, táplálja és megvédi a száraz, töredezett hajat a bio sheavajnak és vaníliaolajnak köszönhetően. A balzsam használatával a haj ragyogóbb és egészségesebb lesz. A haj puhább lesz, de nem lapul a fejre, nem nehezíti el. Könnyen fésülhető lesz a haj, nem göndörödik és könnyen formázható. Bármilyen hajtípushoz és mindennapos használatra is alkalmas.

Nem tartalmaz szintetikus vegyszereket, szilikont, parabént, SLS-t vagy SLES-t, színezőanyagot, folyékony paraffint, petróleum alapú vegyszereket.