Eden Perfumes

Ár:   6000 Ft és 8500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2018. április 3.

Ár:   6000 Ft és 8500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml

A Chanel N°5 utánzata

Állatkísérlet-mentes, vegán, tartós illat.

Nancika

2020. július 17.

Ha tehetném, legalább 10 csillagot adnék erre a termékre. Ha meg kellene nevezni azt a három dolgot, amit a legnehezebb volt letennem, amikor az állatkísérlet-mentessé varázsoltam a fürdőszobámat, a Chanel N°5 biztos rajta lenne a 3 legnehezebben lecserélt termék listáján. Olyannyira, hogy az utolsó üveg alján tartogattam pár cseppet, amit mindig csak jeles alkalmakkor használtam. Aztán páran összeálltunk, hogy rendeljünk az Eden oldaláról (hogy szétdobjuk a szállítási költséget), és a választásom egyértelműen erre a parfümre esett. Amikor megérkezett, azonnal kipróbáltam: egyik kezemre az eredetit fújtam, a másikra pedig ezt, és nem kellett csalódnom, a két illat megszólalásig hasonlított egymásra. Ahogy telt az idő, a szív- és az alapillatok is kb egyszerre bukkantak fel és ugyanolyanok voltak. A végére már nem emlékeztem, hogy melyik csuklómra melyikből fújtam, de nem is volt erre szükség, mert mind a kettő ugyanolyan illatú volt. A tartóssága is megér egy misét, a kabátomon egy fújás két nappal később is tökéletesen érződött. A szétdobott szállítási költséggel pedig összesen 9600 Ft körül fizettem a 50 ml-es parfümért, ami nevetségesen olcsó a számomra tökéletes illatért, pláne akkor, ha számításba vesszük azt is, hogy ennek az eredetije mennyibe kerül, és azért még az állatok is szenvednek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.