EdenKozmetikumok

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2014. február 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Használható mindenféle bőrtípusra, napi arctisztításra. Kíméletesen tisztít, és gyógyír mindazoknak, akik Zsíros, mitesszeres pattanásos bőrrel küszködnek. Gyulladáscsökkentő, pórustisztító és faggyúszabályozó hatóanyagokat tartalmaz, mint a körömvirág, Aloe vera, propolisz, cédrus, ciprus, grapefruit, citromfű és Varázsmogyoró víz.