EdenKozmetikumok

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2013. december 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kellemes fahéj-vanília illatú, ápoló hatású kényeztető bőrradír. Problémás bőrűeknek is ajánlott akár minden napi használatra.

• A kókusz cukor finoman távolítja el az elhalt hámsejteket, és gazdag ásványi anyag tartalmával feltölti a bőrt.
  • A shea vaj és a méz hidratálja a bőrt, ezért használat után törölközővel óvatosan itassuk fel a vzet arcunkról, és a visszamaradt kevés olajat gyengéden masszírozzuk bőrünkbe, így krémre már nincs is szükség.
  • Sheavaj: Kiválóan ápolja a száraz, ekcémás bőrt, hidratáló, nyugtató, regeneráló hatású. Segíti a bőr tápanyagellátását, hidratációját, rugalmasságának megőrzését, ezen keresztül hátráltatja a bőr öregedését, a ráncok kialakulását.

Kiszerelés: 30 ml

encimokus

2013. december 2.

Ha jól emlékszem, tavaly rendeltem egy ilyen terméket, először és utoljára. A tanulópénzt megfizettem. A tégelyben találtam egy fél marék kristálycukrot némi olajjal összelöttyintve 1000 ft-ért. Talán némi sheavaj is került bele, mert sűrűbb volt a cucc, viszont a tetején folyton kicsapódott az olaj. Értékelhetetlen a termék, egy kis adag semmi elég drágán. Több terméket is rendeltem az eladótól, sajnos egyikkel sem voltam megelégedve, úgyhogy soha többet Édenkozmetikumot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 2.