Editt Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivusz.65, Módosítva: 2014. július 9.

Lory

2015. március 6.

Régebben az utamba került egy ilyen tubus de jól emlékszem miért nem tapsoltam vissza.Híg lötty az egész,nem fed szinte semmit,maximum színezett krémnek lehetne eladni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

alexandra_domotor

2014. augusztus 25.

Még mindig nem tudom, hogy vehettem meg ilyeneket kis tizenévesen. Rossz szag, rossz szín, eldolgozhatatlan trutyi, amiért pénzt kérnek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isocetyl Alcohol, Stearoyl Inulin, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearoyl Inulin, Sodium Stearate, Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Stearoyl Inulin, Sodium Stearate

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.