Editt Cosmetics

Ár:   95 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók

Szőlőzsír UV védelemmel.

Nairam

2022. március 29.

Szőlőzsír gyüjtő vagyok, a hűtőajtó egyik rekesze tele van különböző ajakápolókkal. Nagyon olcsó,szóval midegyikből befogok szerezni,csak hamar elkapkodják a boltban. A csomagolása nagyon tetszik, uv színűek. A számra kenve krémes,tényleg jól kenhető, nem fullasztja,nem nehezíti el az ajkakat, finom szolid íze van. Felkenem és rögtön kellemes érzetet ad, komfortos viselni, étkezésnél sem zavaró. Tuti hamar elfogom használni. Van benne Uv szűrő is. Tudok olyan ajakírt a készletemben,ami drágább volt,mégis keveset használom,mert nem komfortos. Párom tűző napon dolgozott, a tavaszi szél és a nap cserepesre szárította a száját,vett magának egyet a boltban, bekente kb.2x és szépen rendbejött, mondtam neki hozzon nekem is,na így jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

Evuska22

2021. május 8.

Az ára után nagyon rendben van a számomra. :) Nekem a narancs van meg. Imádom az ízét, illatát is. :) Narancsosítja a csókokat is! ;) Először 3 csillagot akartam adni, de ha az illatát, ízét is összevetem, akkor inkább 4 csillagos nálam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. április 4.

Én nagyon szeretem, amilyen olcsó olyan jó! Mikor ki volt száradva a szám nagyon szépen rendbehozta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 4.

TRLinda

2020. február 27.

Nem tudom mire vélni a rossz véleményt,sőt el sem hiszem! Mivel sok méreg drága szőlőzsír csak szárította a szám,ez viszont tökély,azonkívül,hogy nagyon olcsó is.Nekem a sárga változat van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 27.

Lona22

2019. november 8.

Gyorsan fogy, nagyon olcsó, nagyon jó illat. Ajánlom!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

Gyorsan fogy, nagyon olcsó, nagyon jó illat. Ajánlom!! :D

mesiii06

2019. február 27.

A kék van meg belőle. Az illatát ki nem állhatom, cefre jellege van. Nem szívódik be rendesen, viaszos réteget hagy maga után. Szájfénynek megy el maximum. Ugyanezt tudja egy vazelin is, bár az illatanyag mentes. Alig 2 használat után landolt a kukában. Abszolút nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

Csipetke

2019. február 27.

Nem tudom miért de ehhez a szőlőzsírhoz mindig visszatérek. Szeretem a maga egyszerűségével együtt. Kellemesen hidratál bár a csomagolás nem bírja sokáig sajnos. Nekem mindig a gyermekkoromat idézi már akkor is nagy rajongó voltam és anyukám mindig vett nekem ilyet. Volt, hogy mindegyik színben megvetettem vele 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Kence123

2018. július 29.

Gyógyszertárból szereztem be és nekem bejött. Jók az összetevők, hidratálja, puhítja a számat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Hecate

2018. június 9.

Nem volt más a boltban azért vettem, pedig márkás szőlőzsírt szerettem volna. Az ára kedvező, jól hidratál, az illatát kedvelem, választék is van. Azonban melegben igen olvadékony. Nekem végül jobban bevált, mint a Labello vagy a Bebe és lehet még veszek is belőle, ám nem tagadom csak 4 csillag, mert időközben nálam a Lora Beauty szőlőzsírja lett a kedvenc. (Az jobban puhít és könnyedebb érzés, meg hamarabb felszívódik és vitaminos, plusz nem olvad ennyire.) Viszont ha nincs Lora vagy Butterfly ajakápoló akkor csakis ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

PetraRéka

2017. február 18.

Nagyon jó 5+ !
Amit néhányan negatívumként rótok föl e terméknél,pont az a lényege.
Zsíros és ezáltal tartósan ápol,szép fénye lesz az ajkaknak,n pontosan ezért szeretem;mintha szájfényt használnál.
Ajánlom :)
Ráadásul olcsó és tényleg szuper jó,méltatlanul kevés pontot kapott eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Nagyon jó 5+ !
Amit néhányan negatívumként rótok föl e terméknél,pont az a lényege.
Ajánlom :)
Ráadásul olcsó és tényleg szuper jó,méltatlanul kevés pontot kapott eddig.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate