Editt Cosmetics

Ár:   95 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 5.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók

Szőlőzsír UV védelemmel.

Lona22

2019. november 8.

Gyorsan fogy, nagyon olcsó, nagyon jó illat. Ajánlom!! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

Gyorsan fogy, nagyon olcsó, nagyon jó illat. Ajánlom!! :D

palibogi

2019. április 28.

Én nagyon szeretem ezt a szőlőzsírt :D nagyon olcsó, a labellonál ezerszer jobb. Nekem ez szokta rendbe hozni a számat ha ki van száradva :) Gyerekkorom emlékei is felidéződnek, anyukám a kéket használta mindig :D én este lefekvés előtt kenem be vele a szám :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

mesiii06

Korcsoport: < 18
2019. február 27.

A kék van meg belőle. Az illatát ki nem állhatom, cefre jellege van. Nem szívódik be rendesen, viaszos réteget hagy maga után. Szájfénynek megy el maximum. Ugyanezt tudja egy vazelin is, bár az illatanyag mentes. Alig 2 használat után landolt a kukában. Abszolút nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 27.

Csipetke

2019. február 27.

Nem tudom miért de ehhez a szőlőzsírhoz mindig visszatérek. Szeretem a maga egyszerűségével együtt. Kellemesen hidratál bár a csomagolás nem bírja sokáig sajnos. Nekem mindig a gyermekkoromat idézi már akkor is nagy rajongó voltam és anyukám mindig vett nekem ilyet. Volt, hogy mindegyik színben megvetettem vele 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Kence123

2018. július 29.

Gyógyszertárból szereztem be és nekem bejött. Jók az összetevők, hidratálja, puhítja a számat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Hecate

2018. június 9.

Nem volt más a boltban azért vettem, pedig márkás szőlőzsírt szerettem volna. Az ára kedvező, jól hidratál, az illatát kedvelem, választék is van. Azonban melegben igen olvadékony. Nekem végül jobban bevált, mint a Labello vagy a Bebe és lehet még veszek is belőle, ám nem tagadom csak 4 csillag, mert időközben nálam a Lora Beauty szőlőzsírja lett a kedvenc. (Az jobban puhít és könnyedebb érzés, meg hamarabb felszívódik és vitaminos, plusz nem olvad ennyire.) Viszont ha nincs Lora vagy Butterfly ajakápoló akkor csakis ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

PetraRéka

2017. február 18.

Nagyon jó 5+ !
Amit néhányan negatívumként rótok föl e terméknél,pont az a lényege.
Zsíros és ezáltal tartósan ápol,szép fénye lesz az ajkaknak,n pontosan ezért szeretem;mintha szájfényt használnál.
Ajánlom :)
Ráadásul olcsó és tényleg szuper jó,méltatlanul kevés pontot kapott eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Nagyon jó 5+ !
Amit néhányan negatívumként rótok föl e terméknél,pont az a lényege.
Ajánlom :)
Ráadásul olcsó és tényleg szuper jó,méltatlanul kevés pontot kapott eddig.

blackcat00616

2016. október 6.

Nekem teljesen rendbe hozta az ajkamat, csak kár, hogy ilyen összetevőkkel :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Nekem teljesen rendbe hozta az ajkamat, csak kár, hogy ilyen összetevőkkel :(

kicsigesztenye24

2015. május 22.

Az összetevő listájától egy vegyész sírva fakad, plusz egyáltalán nem hidratál, maximum bezsírozza a szám és elcsúsznak egymáson az ajkaim :D Hidratálásról szó sincs. Pocsék, borzasztó sorolhatnám... Egyszer elfogyott a szájápolóm és semmi más nem volt a boltban csak ez,a korábbi rossz tapasztalatok miatt meg sem vettem inkább a kézkrémemet kentem a számra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

hzg

2015. május 7.

Nevetségesen olcsó... Az illatát imádom, bár nem puhít úgy mint egy carmex, de a labellot 100%-ban veri. De nagyin olvadt, mintha zsírt kennék a számra... Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate