Editt Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2013. március 30.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Black Fairy

2013. március 4.

Lehet nem annyira ismert márka, de én nagyon szeretem akkor is...gyönyörűen meg lehet csinálni, bár a mágnes nagyon gagyi hozzá...szerintem ár/érték arányt tekintve tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 4.

Illatanyagok: Ethyl Acetate